Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Aktualności

Mycie szyldu reklamowego MediaMarkt

11 sierpnia 2020 zadzwonił do nas klient z nowym zleceniem. Tym razem było to mycie szyldu reklamowego sklepu znanego w całym kraju. Dwa dni później pojechaliśmy na miejsce.

Czytaj więcej 07 09 2020
Sprzątanie mieszkania w Warszawie na ulicy Skarbka z Gór

10 sierpnia 2020 roku otrzymaliśmy telefon od klienta, aby posprzątać jego mieszkanie. Zależało mu na wyznaczeniu szybkiego terminu oraz sprawnej realizacji, gdyż mieszkanie było wynajmowane i do 12 sierpnia mijał termin zwrotu kaucji

Czytaj więcej 07 09 2020
Jak zrobić ekologiczne środki czystości

Zachęcony licznymi, pozytywnymi opiniami dotyczącymi skuteczności ekologicznych domowych środków czystości postanowiłeś przekonać się na własne oczy czy faktycznie są one skuteczne? Zastanawiasz się jak zrobić ekologiczne środki czystości? Zaraz wszystkiego się dowiesz!

Czytaj więcej 03 09 2020
Pleśń, grzyby i brud? - Jak skutecznie wyczyścić fugi?

Dokładnie sprzątnąłeś całe mieszkanie, umyłeś nawet podłogi i płytki, ale wciąż nie jesteś do końca zadowolony z efektu końcowego? Przyczyną takiego stanu rzeczy, który bez wątpienia ma ogromny wpływ na wrażenia estetyczne są… zabrudzone fugi.

Czytaj więcej 20 08 2020
Jak wyczyścić kanapę? – najbardziej skuteczne sposoby na walkę z uporczywymi plamami

Marzysz o tym by Twój dom lśnił nieskazitelną czystością niczym z reklamy, jednak uporczywe plamy na kanapie nie dają o sobie zapomnieć i coraz częściej odnosisz wrażenie, że nigdy się ich nie pozbędziesz? Zanim spiszesz na straty swoją kanapę sprawdź skuteczne metody, które przedstawiamy w poniższym artykule.

Czytaj więcej 17 08 2020
Czyszczenie i pranie narożnika w Warszawie

11 sierpnia 2020 roku otrzymaliśmy zlecenie w Warszawie dotyczące czyszczenia narożnika z codziennych zabrudzeń. Zabraliśmy potrzebne urządzenia oraz środki czystości i udaliśmy się na miejsce.

Czytaj więcej 14 08 2020