Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Aktualności

Zgon w domu - co robić i jakich formalności należy dopełnić?

Bez wątpienia, jedną z najbardziej oddziaływujących na ludzką psychikę sytuacji jest pożegnanie ze zmarłą, bliską nam osobą. Pojawiający się w pierwszej chwili szok oraz niedowierzanie z czasem przeradza się w smutek i rozpacz, które są nieodłącznym elementem żałoby. Jednak o czym należy pamiętać wówczas, gdy to właśnie my jesteśmy pierwszą osobą, która odkrywa smutną prawdę? Co trzeba zrobić po śmierci bliskiej osoby?

Czytaj więcej 26 05 2020
Czyszczenie tapicerki samochodowej- Ford Kuga

Zajmujemy się także czyszczeniem tapicerki samochodowej co wykonaliśmy tym razem dla naszej klientki. 12 maja 2020 roku pojechaliśmy na miejsce wskazane przez klientkę i od razu zabraliśmy się do pracy.

Czytaj więcej 26 05 2020
Sprzątanie mieszkanie po zgonie- Lublin

16 maja 2020 roku otrzymaliśmy zlecenie sprzątania mieszkania w Lublinie. Z rozmowy ze zleceniodawcą dowiedzieliśmy się, że jest to mieszkanie jego ojca, który niedawno zmarł. Zabraliśmy ze sobą potrzebne urządzenia i udaliśmy się na miejsce.

Czytaj więcej 22 05 2020
Wywóz mebli z Ministerstwa Rozwoju

W oparciu o stałą współpracę z Ministerstwem Rozwoju w Warszawie otrzymaliśmy zlecenie wywozu niepotrzebnych mebli oraz wyposażenia biurowego. Pojechaliśmy zatem na plac Trzech Krzyży i rozpoczęliśmy wykonywanie zlecenia.

Czytaj więcej 22 05 2020
Czyszczenie okien i witryn oraz posadzki w Narodowym Centrum Kultury KARDEGARDA

14 maja 2020 roku otrzymaliśmy zlecenie mycia okien i witryn, a także czyszczenie posadzki w dość nietypowym miejscu. Było to na ulicy Krakowskie Przedmieście 15 naprzeciwko pałacu prezydenckiego. Gdy tylko przyjechaliśmy na miejsce zabraliśmy się do pracy. Galeria Kardegarda Narodowego Centrum Kultury znajduje się w Ministerstwie Kultury, któremu podlega.

Czytaj więcej 22 05 2020
Olśniewająca czystością łazienka? Sprawdź, czy znasz już te metody!

Jest nie tylko doskonałym miejscem do relaksu po całym dniu pełnym obowiązków, ale również świątynią porannej oraz wieczornej pielęgnacji. Niestety łazienkę, bo o niej tu mowa, oprócz domowników bardzo upodobały sobie również bakterie, grzyby oraz pleśń, które wprost kochają pomieszczenia gdzie panuje wilgoć oraz wysoka temperatura. Czy da się poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi i jak sprzątać łazienkę?

Czytaj więcej 20 05 2020