Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Informacje o nas

Świadczymy usługi sprzątające w szerokim zakresie, skrojone na miarę potrzeb klienta.
Obsługujemy firmy, domy jednorodzinne, apartamenty, mieszkania i posesje.
Świadczymy usługi u klienta jak również w usłudze door to door z odbiorem materiałów do czyszczenia w naszej firmie.
W naszej szerokiej gamie oferowanych usług są m. in.: opróżnianie mieszkań (wywóz mebli), sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, mycie okien, sprzątanie po zgonach i wiele innych...
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, na Państwa życzenie możemy wycenić usługę (w trakcie rozmowy telefonicznej) jak również umówić się na darmową wycenę na terenie Państwa obiektu.
Firmę założyły dwie osoby: Michał Zabłocki i Klaudia Rękawek.

Klaudia Rękawek i Michał Zabłocki z CityClean24


Michał Zabłocki – ur. 16.10.1982 r. były żołnierz, weteran misji poza granicami kraju m. in. IV zmiana ISAF, VII zmiana ISAF, X zmiana ISAF i XV zmiana KFOR. Wojskowego porządku i drylu nauczył się w Wojsku Polskim jak również na świecie. Po zakończeniu służby wojskowej odszedł na emeryturę wojskową i otworzył działalność gospodarczą. W firmie CityClean24 Michał Zabłocki odpowiada za takie usługi jak: opróżnianie mieszkań (wywóz mebli), sprzątanie miejsc po zwłokach czy wywóz złomu. Doświadczenie jakie zdobył podczas współpracy z żołnierzami USA nauczyło Michała innowacyjnego podejścia do życia i wykonywanych zadań.


Klaudia Rękawek – ur. 05.11.1994 r. były technik protetyk, po zakończeniu pracy na wspomnianym stanowisku zajęła się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Precyzja z jaką wykonywała usługi na poprzednim stanowisku weszła Klaudii w krew i z taką samą dokładnością podchodzi do wielu zadań w firmie CityClean24. Klaudia Rękawek odpowiada w firmie sprzątającej za usługi tj: sprzątanie powierzchni biurowych, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, sprzątanie mieszkań i domów, mycie okien i wiele innych. Klaudia to urodzona perfekcjonistka nie ma niedoskonałości, która jej umknie.


Firma Sprzątająca CityClean24 – wykonuje swoje usługi w takich miastach jak: Warszawa - dzielnice: Bemowo‎, Białołęka‎, Bielany, Mokotów‎, Ochota‎, Praga-Południe‎, Praga-Północ, Rembertów‎, Śródmieście‎, Targówek‎, Ursus, Ursynów‎, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz‎ oraz Sulejówek, Piaseczno, Sochaczew, Pruszków, Legionowo, Siedlce, Łowicz, Łódź, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Zegrze, Ząbki, Marki, Łochów, Węgrów, Garwolin, Pilawa, Otwock, Grójec, Pułtusk, Serock, Wyszków.
Sprawdź nas!

Referencje firmy sprzątającej CityClean24