Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Sprzątanie biur Warszawa

Firma Sprzątająca CityClean24 w Warszawie oferuje szeroki zakres sprzątania biur i powierzchni biurowych.

 

Miasto Stołeczne Warszawa jest największym kompleksem biurowców w Polsce, co sprawia że popyt na usługi firm sprzątających biura w Warszawie jest z roku na rok większy. Chcąc mieć gwarancje rzetelnie wykonywanych usług sprzątania biura z zachowaniem najwyższych standardów, nieuniknione będzie znalezienia najlepszej firmy sprzątającej na rynku warszawskim i zlecenie jej tego zadania. Warszawskie powierzchnie biurowe mają miano wymagających co sprawia że sprzątanie ich powinny wykonywać tylko profesjonalne firmy sprzątające, które posiadają wykwalifikowany personel i renomowany sprzęt.

Firma Sprzątająca CityClean24 realizuje sprzątanie biur w Warszawie o różnej powierzchni i z różną częstotliwością – zależnie od potrzeb wynikających z eksploatacji powierzchni biurowych.

Ustalamy zakres sprzątania biura tak aby zachować w nim czystość o najwyższym standardzie przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. W Warszawie z uwagi na duże zagęszczenie biurowców - sprzątanie biur jest jedną z najchętniej zamawianych usług co za tym idzie sprzątanie jest bardzo zróżnicowane. Sprzątamy biura w Warszawie, w których sprzątanie odbywa się codziennie w serwisie sprzątającym dziennym oraz nocnym oraz takie, które wymagają sprzątania po godzinach ich urzędowania, trafiają się również takie biura, w których sprzątania odbywa się dwa razy w tygodniu. Wszystko uzależnione jest od specyfiki wykonywanej pracy w biurowcu – co ma bezpośredni wpływ na zabrudzanie a w efekcie sprzątanie warszawskich powierzchni biurowych.

CityClean24 - Firma Sprzątająca biura w Warszawie pomoże Państwu dobrać odpowiedni harmonogram sprzątania tak aby zachować w nim stale czystość na najwyższym poziomie, dla przykładu biura w których odbywa się obsługa interesantów zabrudzają się szybciej niż w typowych biurach korporacyjnych – co sprawia że wymagane jest zabezpieczenie sprzątania w serwisie dziennym. Biura tzw. korporacyjne do 600m2 zazwyczaj potrzebują obsługi po godzinach urzędowania tak aby nie przeszkadzać pracownikom biurowym w trakcie wykonywania przez nich obowiązków. Warszawskie biura powyżej 600m2 potrzebują natomiast już serwisu dziennego i nocnego, z uwagi na to iż sanitariaty i zaplecza kuchenne czy gastronomiczne przeznaczone są zazwyczaj na odpowiednią ilość pracowników biurowych – co sprawia że zachodzi potrzeba ciągłego monitorowania i reagowania na powstałe zabrudzenia.

sprzątanie biur warszawa

Warszawska Firma Sprzątająca CityClean24 sprząta biura od wielu lat dla Państwa na najwyższym poziomie – jeżeli potrzebujesz naszej pomocy na płaszczyźnie utrzymania czystości w biurze skontaktuj się z nami telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Pomożemy Ci skonfigurować optymalny haromonogram sprzątania dla uzyskana najwyższego standardu przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Dla Ciebie Firma Sprzątająca CityClean24 w Warszawie zapewnia:

  • - wykwalifikowany personel – znający zasady savoir vivre;
  • - sprzęt sprzątający renomowanych marek;
  • - środki czyszczące bio;
  • - zapewniamy środki higieny na życzenie tj: mydło w płynie, papier ręcznikowy...
  • - stałą opiekę nad sprzątaną powierzchnią biurową;
  • - reagowanie na powstałe sytuacje krytyczne – tj: nagłe awarie itp.

Personel Firmy Sprzątającej CityClean24 - delegowany do sprzątania biur w Warszawie zobowiązany jest do przestrzegania zasad savoir vivre, naszym zdaniem profesjonalizm firmy sprzątającej to nie tylko zapewnienie czystości sprzątanego biura na najwyższym możliwym poziomie lecz także umiejętność zachowania się personelu sprzątającego wobec pracowników biura. Nasi pracownicy posiadają także wysoką odporność na stres, co sprawia że są pomocni w sytuacjach zagrożenia życia (reanimacji) lub zagrożenia w trakcie powstałych katastrof takich jak np.: ewakuacja podczas pożaru.

Firma Sprzątająca biura w Warszawie – musi posiadać także umiejętności utrzymania czystości przeszkleń, które występują bardzo licznie w obsługiwanych przez nas biurach, jak również profesjonalnie utrzymywać czystość powierzchni wykładzin dywanowych. Na Państwa życzenie nasz personel może stale utrzymywać czystość powierzchni szklanych czy okien lub cyklicznie możecie nam zlecić ich mycie np. 3 razy w roku. Jeżeli Waszą potrzebą będzie dodatkowe pranie wykładziny w biurze w Warszawie możemy wykonać dla Państwa także tą usługę.

sprzątanie biur warszawa

Profesjonalna Firma Sprzątająca biura w Warszawie – CityClean24.

Dlaczego warto na nas postawić?

CityClean24 – firma sprzątająca warszawskie biurowe od wielu lat, posiadamy liczną rzeszę zadowolonych klientów, w naszej firmie stawiamy na ciągłe doskonalenie zawodowe naszych pracowników. Nie boimy się trudnych – wymagających zleceń, obsługujemy placówki dyplomatyczne jak również firmy prywatne.

CityClean24 – profesjonalna firma sprzątająca biura w Warszawie.

Wycena sprzątania powierzchni biurowej:
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane