Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Usługi sprzątania biur Warszawa i okolice - CityClean24 profesjonalna firma sprzątająca biura

Sprzątanie biur począwszy od małych powierzchni aż po całe biurowce to nasza specjalność.

Wykwalifikowani pracownicy, którzy mają doświadczenie w sprzątaniu, są dokładni i uczciwi mogą być oddelegowani na stałe, na pojedyncze zlecenia, lub cykliczne zlecenia (kilka razy w tygodniu lub miesiącu).  Dysponujemy profesjonalnym sprzętem (odkurzacze), bezpiecznymi środkami (środki eko), które pozwolą na usunięcie brudu lub zanieczyszczeń (także z wykładzin) oraz utrzymanie czystości na wysokim poziomie.

Szukasz firmy sprzątającej biura na terenie Warszawy lub okolic?
Wycena sprzątania powierzchni biurowej:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Zamów lub wyceń sprzątanie biura poprzez formularz
Pola wymagane


Firma CityClean24 świadczy usługi kompleksowego sprzątania obiektów biurowych a także:

  • instytucji bankowych i finansowych,
  • obiektów rekreacyjnych, sportowych,
  • obiektów administracji państwowej i samorządowej.

Firma CityClean24 skutecznie i zajmuje się powierzchniami biurowymi tak aby obiekty sprzątane podnosiły prestiż klientów jak również lśniły profesjonalizmem i rzetelnością co pozytywnie wpływa na wizerunek firmy zajmującej powierzchnię biurową.

Sprzątanie biur Warszawa - Cennik

Jeśli zamierzasz sprzątać biuro cyklicznie lub korzystać z usług firmy sprzątającej stale skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

Profesjonalny sprzęt sprzątający oraz dobre środki czyszczące

Wykładzina dywanowa to najczęściej stosowany materiał na podłogach w biurach. Aby utrzymać je w idealnym stanie należy używać odpowiednich preparatów oraz sprzętu specjalnie dedykowanych do danych typów i długości wykładzin dywanowych. Firma CityClean24 świadcząc usługi sprzątania biur w Warszawie w tym celu wykorzystuje tylko sprzęt z najwyższej półki firmy KARCHER PROFESSIONAL. Odkurzacze tej linii bardzo dobrze sprawdzają się w stałym utrzymywaniu czystości wykładzin dywanowych jak również gdy trzeba doczyścić trudne do usunięcia zabrudzenia.

Utrzymanie w czystości podłóg marmurowych, granitowych

Zajmujemy się ich odpowiednią impregnacją a następnie pielęgnacją i polerowaniem.
Dobrze utrzymana kamienna podłoga to nierzadko wyzwanie, z którym firma sprzątająca biura CityClean24 doskonale sobie radzi, stosujemy w tym celu mechaniczne urządzenia polerujące, w połączeniu ze środkami najwyższej jakości co daje wyjątkowy efekt i gwarancję długiego użytkowania nawierzchni.

Sprzątamy używając najlepszych środków czystości - ekologiczne środki czyszczące

W dzisiejszych czasach środki piorące nie tylko powinny być skuteczne by poradzić sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami ale też powinny być ekologiczne by nie wpływać negatywnie na otoczenie oraz zdrowie ludzkie. Firma CityClean24 w pełni identyfikuje się z tą ideą w swej gamie produktów czyszczących używa tylko sprawdzone – ekologiczne środki czyszczące.

Masz małe biuro lub cały biurowiec i szukasz sumiennej firmy sprzątającej?
Wycena sprzątania powierzchni biurowej:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Zamów lub wyceń sprzątanie biura poprzez formularz
Pola wymagane

 

Utrzymanie w czystości sprzętu komputerowego i mebli biurowych

Sprzęt komputerowy - utrzymanie czystości przez CityClean24

Powierzchnie biurowe to nie tylko podłoga, to także stanowiska pracy wyposażone w sprzęt komputerowy i biurowy, zaplecza gospodarcze, pomieszczenia kuchenne czy socjalne. Każde z tych miejsc wymaga indywidualnego podejścia, odpowiedniego sprzętu i środków czyszczących. Firma sprzątająca biura CityClean24 nieprzerwanie inwestuje w nowe technologie i innowacyjne środki czyszczące co pozwala skutecznie utrzymać nasze usługi na najwyższym poziomie.

Sprzątanie biur - profesjonalna firma sprzątająca - zaangażowani pracownicy

Sprzątanie małego biura rano - przed pracą

Firma Sprzątająca to nie tylko sprzęt to głównie ludzie – którzy przy odpowiednimprzygotowaniu do pracy, przeszkoleniu i podejścia do wykonywanego zadania gwarantują sukces świadczonych usług. Firma CityClean24, która świadczy usługi sprzątania biur w Warszawie inwestuje w swoich pracowników by mogli sprostać każdemu wyzwaniu. Sprzątanie powierzchni biurowych wymaga odpowiedniego podejścia do wykonywanych czynności w taki sposób aby nie utrudniać pracy pracownikom korporacji – Firma CityClean24 starannie prowadzi rekrutację i selekcję aby nasz zespół tworzyli ludzie pełni pasji i profesjonalizmu.

CityClean24 sprzątanie biur Warszawa i okolice - Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Łomianki

Usługi sprzątania powierzchni biurowej świadczymy nie tylko na terenie Warszawy, gdzie obsługujemy wszystkie dzielnice: Wilanów, Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Wawer, Bielany, Żoliborz, Pragę Północ oraz Południe ale i okoliczne miejscowości w promieniu kilkunastu kilometrów od Warszawy. Dzięki mobilności naszego zespołu możemy przewieźć sprzęt jak i pracowników w odpowiednie miejsce i o wskazanej porze dnia. Sprzątamy biura w Piasecznie, Pruszkowie, Legionowie, Łomiankach, Konstancinie, Otwocku, Wołominie, Ząbkach, Markach.

Sprzątanie biur Warszawa - Cennik

Jednorazowe sprzątanie biura to koszt od 5 zł/m2. Jeśli zamierzasz sprzątać biuro cyklicznie lub korzystać z usług firmy sprzątającej stale skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

Masz powierzchnie biurową i szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej?
Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Zamów lub wyceń sprzątanie biura poprzez formularz
Pola wymagane