Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Usługi sprzątania biur Warszawa i okolice - CityClean24 profesjonalna firma sprzątająca biura

Sprzątanie biur Warszawa począwszy od małych powierzchni aż po całe biurowce to nasza specjalność.

 

Szukasz firmy sprzątającej biura na terenie Warszawy lub okolic?
Wycena sprzątania powierzchni biurowej:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Zamów lub wyceń sprzątanie biura poprzez formularz
Pola wymagane


Firma CityClean24 świadczy usługi kompleksowego sprzątania obiektów biurowych a także:

  • instytucji bankowych i finansowych,
  • obiektów rekreacyjnych, sportowych,
  • obiektów administracji państwowej i samorządowej.

Firma CityClean24 skutecznie i zajmuje się powierzchniami biurowymi tak aby obiekty sprzątane podnosiły prestiż klientów jak również lśniły profesjonalizmem i rzetelnością co pozytywnie wpływa na wizerunek firmy zajmującej powierzchnię biurową.

Sprzątanie biur Warszawa - Cennik

Jeśli zamierzasz sprzątać biuro cyklicznie lub korzystać z usług firmy sprzątającej stale skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

Profesjonalny sprzęt sprzątający oraz dobre środki czyszczące

Wykładzina dywanowa to najczęściej stosowany materiał na podłogach w biurach. Aby utrzymać je w idealnym stanie należy używać odpowiednich preparatów oraz sprzętu specjalnie dedykowanych do danych typów i długości wykładzin dywanowych. Firma CityClean24 świadcząc usługi sprzątania biur w Warszawie w tym celu wykorzystuje tylko sprzęt z najwyższej półki firmy KARCHER PROFESSIONAL. Odkurzacze tej linii bardzo dobrze sprawdzają się w stałym utrzymywaniu czystości wykładzin dywanowych jak również gdy trzeba doczyścić trudne do usunięcia zabrudzenia.

Utrzymanie w czystości podłóg marmurowych, granitowych

Zajmujemy się ich odpowiednią impregnacją a następnie pielęgnacją i polerowaniem.
Dobrze utrzymana kamienna podłoga to nierzadko wyzwanie, z którym firma sprzątająca biura CityClean24 doskonale sobie radzi, stosujemy w tym celu mechaniczne urządzenia polerujące, w połączeniu ze środkami najwyższej jakości co daje wyjątkowy efekt i gwarancję długiego użytkowania nawierzchni.

Sprzątamy używając najlepszych środków czystości - ekologiczne środki czyszczące

W dzisiejszych czasach środki piorące nie tylko powinny być skuteczne by poradzić sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami ale też powinny być ekologiczne by nie wpływać negatywnie na otoczenie oraz zdrowie ludzkie. Firma CityClean24 w pełni identyfikuje się z tą ideą w swej gamie produktów czyszczących używa tylko sprawdzone – ekologiczne środki czyszczące.

Masz małe biuro lub cały biurowiec i szukasz sumiennej firmy sprzątającej?
Wycena sprzątania powierzchni biurowej:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Zamów lub wyceń sprzątanie biura poprzez formularz
Pola wymagane

 

Utrzymanie w czystości sprzętu komputerowego i mebli biurowych

Powierzchnie biurowe to nie tylko podłoga, to także stanowiska pracy wyposażone w sprzęt komputerowy i biurowy, zaplecza gospodarcze, pomieszczenia kuchenne czy socjalne. Każde z tych miejsc wymaga indywidualnego podejścia, odpowiedniego sprzętu i środków czyszczących. Firma sprzątająca biura CityClean24 nieprzerwanie inwestuje w nowe technologie i innowacyjne środki czyszczące co pozwala skutecznie utrzymać nasze usługi na najwyższym poziomie.

Sprzątanie biur - profesjonalna firma sprzątająca - zaangażowani pracownicy

Firma Sprzątająca to nie tylko sprzęt to głównie ludzie – którzy przy odpowiednimprzygotowaniu do pracy, przeszkoleniu i podejścia do wykonywanego zadania gwarantują sukces świadczonych usług. Firma CityClean24, która świadczy usługi sprzątania biur w Warszawie inwestuje w swoich pracowników by mogli sprostać każdemu wyzwaniu. Sprzątanie powierzchni biurowych wymaga odpowiedniego podejścia do wykonywanych czynności w taki sposób aby nie utrudniać pracy pracownikom korporacji – Firma CityClean24 starannie prowadzi rekrutację i selekcję aby nasz zespół tworzyli ludzie pełni pasji i profesjonalizmu.

CityClean24 sprzątanie biur Warszawa i okolice - Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Łomianki

Usługi sprzątania powierzchni biurowej świadczymy nie tylko na terenie Warszawy, gdzie obsługujemy wszystkie dzielnice: Wilanów, Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Wawer, Bielany, Żoliborz, Pragę Północ oraz Południe ale i okoliczne miejscowości w promieniu kilkunastu kilometrów od Warszawy. Dzięki mobilności naszego zespołu możemy przewieźć sprzęt jak i pracowników w odpowiednie miejsce i o wskazanej porze dnia. Sprzątamy biura w Piasecznie, Pruszkowie, Legionowie, Łomiankach, Konstancinie, Otwocku, Wołominie, Ząbkach, Markach.

Sprzątanie biur Warszawa - Cennik

Jednorazowe sprzątanie biura to koszt od 5 zł/m2. Jeśli zamierzasz sprzątać biuro cyklicznie lub korzystać z usług firmy sprzątającej stale skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

Masz powierzchnie biurową i szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej?
Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Zamów lub wyceń sprzątanie biura poprzez formularz
Pola wymagane