Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Mycie okien, witryn, przeszkleń w mieszkaniach, domach i biurach - Warszawa i okolice

Firma CityClean24 świadczy usługi profesjonalnego mycia okien, witryn sklepowych oraz trudnych do umycia nietypowych przeszkleń. Ofertę swoją kierujemy zarówno do osób prywatnych (mycie okien w domach, mieszkaniach)  jak i firm (mycie witryn sklepowych, mycie okien i przeszkleń w biurach).
Do mycia powierzchni szklanych używamy tylko sprzęt i detergenty renomowanych marek producentów niemieckich. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać pracę na wysokim poziomie jakości. Zostawiając okna czyste i bez smug.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w myciu przeszkleń, naszymi klientami są m. in.:

  • cukiernie Lukullus,
  • Huber Technology,
  • Centrum Edukacyjne Nova,
  • Butiki Sieci Li Parie,
  • siedziba firmy Edelmann Poland,
  • sklepy sieci Żabka,
  • osiedle apartamentów Fort Cze przy ul. Idzikowskiego 3 w Warszawie,
  • restauracja gościniec polski w Łomiankach,
  • pałacyk pod jodłami w Piasecznie
  • i wiele innych...

Mycie okien i witryn w lokalach usługowych

Lokale usługowe takie jak restauracje czy hotele oraz lokale handlowe, które umiejscowione są przy ruchliwych arteriach lub w galeriach handlowych z racji konieczności, muszą priorytetowo traktować cykliczne mycie okien lub witryn jako konieczność. Mycie okien w takich miejscach to jedna
z najbardziej potrzebnych i wymagających prac w zakresie utrzymania czystości, rzutującej na nieskazitelny wizerunek lokalu. Witryny sklepowe bowiem są elementem promocji oferty danego sklepu i jeśli będą one brudne, potencjalny klient podświadomie już na samym początku straci Nasze zainteresowanie ofertą firmy.

Duży nacisk na estetykę przeszkleń, kładzie się ponadto w obiektach użyteczności publicznej, ośrodkach kultury bądź placówkach oświatowych itp., a tego typu instytucje również już nam zaufały, wobec czego możemy zaprezentować Państwu listy referencyjne, w których nasi zleceniodawcy docenili profesjonalizm, rzetelność i terminowość CityClean24.

Masz lokal handlowy z dużą witryną na terenie Warszawy lub okolic?
Zamów szybką wycenę!
Wycena mycia okien i witryn:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Zamów lub wyceń mycie okien poprzez formularz
Pola wymagane

Mycie okien w domach i mieszkaniach na terenie Warszawy i okolic

Firma CityClean24 oferuje Państwu profesjonalne usługi: mycie okien w mieszkaniach warszawa, mycie okien balkonowych,mycie zabudowy balkonu, mycie okien pcv, oraz mycie nietypowych przeszkleń.

Specjalizujemy się także w myciu i okien po zakończonych budowach osiedli deweloperskich, domów jednorodzinnych, mieszkań i inne.
Mycie pobudowlane okien niesie ze sobą wiele wyzwań, na szkle znajdują się zabrudzenia, z farb, tynków, żelbetonu oraz inne pochodne, każde z nich wymaga indywidualnego podejścia. Firma CityClean24 ma duże doświadczenie w obsłudze deweloperów po zakończonych budowach, flagową inwestycją, którą obsługiwaliśmy było osiedle apartamentów – Fort CZE przy ul. Idzikowskiego w Warszawie.

Wysoce profesjonalny sprzęt znajdujący się w asortymencie Firmy CityClean24 oraz doświadczenie naszych pracowników sprawiają, że usługi przez nas wykonywane są wykonane sprawnie, szybko i i z należytą dokładnością. Myjemy okna o dowolnym kształcie i na każdej wysokości również przy pomocy podnośnika koszowego. Stosujemy tylko profesjonalny sprzęt i certyfikowane środki myjące.

Myjemy okna, witryny i przeszklenia na terenie całej Warszawy i okolic.

Koszt mycia okien oraz witryn na terenie Warszawy i okolic zawarte są w cenniku, a także poniżej.

Mycie okien Warszawa cennik

Nasze usługi wyceniamy także w zależności od stopnia zabrudzenia, usytuowania i wielkości powierzchni. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, poprzedzając przedstawienie oferty oględzinami.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z bezpłatnej wyceny.

Okna w Twoim domu wymagają mycia?
Zamów mycie okien w mieszkaniach i domach na terenie Warszawy:
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Zamów lub wyceń mycie okien poprzez formularz
Pola wymagane