Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Wywóz mebli Warszawa

Wywóz mebli Warszawa - CityClean24

Firma CityClean24.pl oferuje usługę wywóz mebli w Warszawie

Wywóz mebli Warszawa to usługa mająca na celu odbierać od Warszawiaków oraz Mieszkańców pobliskich miejscowości mebli już niepotrzebnych lub uszkodzonych. Odbieramy meble o wszelkich gabarytach i rozmiarach. Nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników potrafi rozebrać każdy mebel, który Państwo uznacie za zbędny w Waszym domu. Na naszym wyposażeniu znajduje się specjalistyczny sprzęt oraz pojazdy dostawcze - dedykowane do oferowania usług wywozu mebli na terenie całej Warszawy i okolic.
Posiadamy wykwalifikowany personel, który służy Państwu radą i swoim doświadczeniem, zdobywanym przez lata.
CityClean24 to firma rzetelna - wywozimy dla Was meble w Warszawie od lat.

Wywóz mebli Warszawa - CityClean24.pl to usługa odbierania mebli od Mieszkańców Warszawy wszelkiego typu, wystarczy że zadzwonisz podasz nam adres, my przyjedziemy i odbierzemy od Ciebie niepotrzebny, zużyty, popsuty lub poprostu stary mebe. Odbieramy meble na terenie całej Warszawy i okolic.

Usługi oferowane przez firmę CityClean24 wykonywane są przy użyciu markowych i certyfikowanych narzędzi tj: wkrętarki akumulatorowe, piły, łomy, pasy transportowe, wózki transportowe czy też wózki schodowe.

Wywóz mebli (łóżka) w Warszawie - CityClean24 świetnie radzi sobie z odbieraniem łóżek na terenie Warszawy.

Wywóz wersalki Warszawa - w zdecydowanej większości meble jakimi są wersalki stanowią utrudnienie dla firm lecz nie dla CityClean24. Wersalka jako mebel rozkładany i tapicerowany posiada duże gabaryty oraz ruchome części, receptą na bezpieczne i bezproblemowe wywiezienie wersalki jest spięcie jej pasami transportowymi z napinaczami. Pasy transportowe użyte do wywozu wersalki znacznie ułatwiają pracownikom CityClean24 wykonywanie usług w Warszawie. Tak zabezpieczony mebel wywozimy przy pomocy wózków transportowych - które są na wyposażeniu warszawskiej firmy sprzątającej CityClean24. Wózki transportowe są niezbędne w wielu przypadkach, zazwyczaj przy usłudze „wywóz wersalki w Warszawie" windy osobowe zamontowane w blokach są zbyt małe aby zmieściły się w nich wersalki. W takich przypadkach wywozimy meble w Warszawie przy pomocy schodów i dedykowanych wózków transportowych - schodowych. Takie wózki wyposażone są w system trójkołowy, który świetnie radzi sobie na schodach - stabilnie można realizować usługi typu wywóz mebli w Warszawie. Wersalka na końcu umieszczona jest w samochodzie dostawczym należącym do Firmy Sprzątającej CityClean24

Wywóz narożnika Warszawa - to kolejna usługa zawierająca się w gałęzi - wywóz mebli Warszawa. Narożniki są skonstruowane zazwyczaj z dwóch kanap połączonych ze sobą prostopadle w literze L oraz oparć - taki narożnik zawsze trzeba rozebrać by móc zrealizować usługę wywozu w Warszawie. Wywóz narożnika z warszawskiego mieszkania wiąże ze sobą kilka zagadnień. Prawie zawsze wywozimy meble w Warszawie z już mieszkań urządzonych przy ograniczonym miejscu - musimy uważać na to by nie zniszczyć lub szkodzić wyposażenia zleceniodawcy. Wywóz narożnika musi być poprzedzony demontażem - rozkręceniem oparć przymocowanych do mebla oraz odkręcenie od siebie dwóch kanap połączonych ze sobą prostopadle. Do tego zadania używamy wkrętarek akumulatorowych z odpowiednimi końcówkami , po rozkręceniu wszystkich elementów narożnika zabieramy się do wywozu mebla. W tym przypadku także używamy wózków transportowych - zwykłych lub wózków transportowych - schodowych. Poszczególne elementy tak jak kanapy narożnika zazwyczaj mieszczą się w windach osobowych i za pomocą nich transportujemy meble do samochodu dostawczego.

 

Wywóz tapczanu Warszawa - to usługa która jest jedną z najczęściej zamawianych z dziedziny wywóz mebli Warszawa, firma CityClean24 świetnie sobie radzi z tego typu zleceniami na terenie Warszawy i okolicznymi miejscowościami z Województwa Mazowieckiego. Nasze doświadczenie mówi nam że tapczan nie jest równy tapczanowi, najcięższymi tego typu meblami są tapczany, które są składane i chowane w kredensach. Są to ciężkie meble o dużych gabarytach co za tym idzie - wywóz mebla w Warszawie zawsze poprzedzany jest rozkręceniem. Pracownicy CityClean24 rozkręcają kredens (obudowę) od części wypoczynkowej - kanapy tak aby można było bezpiecznie przetransportować mebel do samochodu dostawczego. Po rozkręceniu wynosimy z mieszkania obudowę drewnianą tapczanu do samochodu i drugą turą zabieramy się za usunięcie z warszawskiego mieszkania tapczanu. Tapczany tak skonstruowane są zazwyczaj o długości 200 - 210 cm co niestety uniemożliwia wykorzystania windy, wynosimy wtedy mebel z mieszkania przy użyciu schodów. Tapczan - (kanapa tapczanu) umieszczana jest na wózku transportowym - schodowym, następnie przypinana jest pasami transportowymi i tak przygotowany niepotrzebny mebel wywozimy z mieszkania w Warszawie na pokładzie części ładunkowej samochodu dostawczego Firmy Sprzątającej CityClean24. Częściej natomiast od wspomnianych tapczanów w Warszawie wywozimy meble - tapczany o zwykłych rozmiarach i jeżeli jest winda na wyposażeniu bloku mieszkalnego w Warszawie realizujemy usługę właśnie tą drogą. Jeżeli natomiast blok jest czteropiętrowy i nie posiada windy to wynosimy meble schodami do samochodu dostawczego.

Wywóz mebli Warszawa

Wywóz sofy Warszawa - to też często zamawiana usługa przez Mieszkańców Warszawy w Firmie Sprzątającej CityClean24. Sofa posiada różną konstrukcję, są rozkładane z częścią do spania na stelażu metalowym - nie do zdemontowania. Wywozimy też sofy nie przeznaczone do spania, takie sofy zazwyczaj są używane jak wystrój mieszkania ze względu na ich ograniczoną funkcjonalność są ustawiane w pokojach gościnnych lub też holach lub korytarzach. Po dłuższym czasie właściciele takich mebli decydują się na wywóz mebla w Warszawie z powodzeniem realizuje takie usługi warszawska i firma sprzątająca CityClean24. W większości przypadków staramy się rozłożyć sofę na części a jeżeli jest to niemożliwe rozkładamy jest przy pomocy łomów lub pił tnących tak aby można było je spokojnie usunąć z mieszkania bez spowodowania szkód w wyposażeniu mieszkania.

Wywóz kanapy Warszawa - wywozimy kanapy na całym terenie miasta stołecznego Warszawy, posiadamy odpowiedni sprzęt i pojazdy do transportowania mebli tego typu. Zabezpieczamy mebel przed rozłożeniem, za pomocą stretchu, do transportu na terenie obiektu używamy pasów transportowych oraz wózków schodowych, które znacznie ułatwiają nam pracę. Działamy szybko i profesjonalanie tak aby zleceniodawca mógł znowu zagospodarować sobie przestrzeń po usunięciu starego mebla. 

 

Wywóz fotela Warszawa - to mebel, który jest bardzo często wywożony z warszawskich mieszkań przez pracowników firmy sprzątającej CityClean24. Fotele zazwyczaj nie są obowiązkowym wystrojem warszawskich mieszkań tak jak są nimi narożniki i kanapy w salonach Warszawiaków. Dlatego też bardzo często Mieszkańcy Warszawy zlecają nam wywóz mebli właśnie tego typu. Fotele posiadają czasami duże rozmiary - dwa obszerna fotele nierzadko zajmują więcej miejsca niż narożnik czy kanapa w salonie - sromotnie przegrywają też w użyteczności. Dwa fotele pomieszczą jedynie dwie osoby w porównaniu narożnik średnich rozmiarów zmieści na sobie cztery osoby. Przy rozwiązaniu takich dylematów pomaga usługa wywóz mebli Warszawa realizowana przez CityClean24. Duże fotele są wynoszone z mieszkań przy użyciu schodów a mniejsze meble usuwamy z mieszkań przy użyciu wind, w które wyposażone są na ogół warszawskie bloki mieszkań jednorodzinnych.

Wywóz szafy Warszawa - meble tęgo typu posiadają różne gabaryty i nadstawki co sprawia że kompletna szafa może mieć ok trzech metrów wysokości i 4 metrów szerokości. Dla pracowników warszawskiej firmy sprzątającej CityClean24 to nie problem. Przy wywozie mebli tego typu w Warszawie zawsze zaczynamy od zdemontowania części ruchomych - znajdujących się najwyżej np: drzwi nadstawki szafy, półki wyjmowane z nadstawki czy też elementy szklane, które są bardzo często elementami ozdobnymi szaf w warszawskich mieszkaniach. Następnie demontujemy drzwi znajdujące się poniżej i półki wyjmowane na samym końcu rozbieramy obudowę szafy i transportujemy wszystkie elementy do samochodu dostawczego - wyposażonego w windę samozaładowczą. Winda samozaładowcza zdecydowanie ułatwia wykonywanie usługi wywozu mebli na terenie Warszawy. Przy jej pomocy możemy transportować bardzo duże meble o wadze nawet do 2,5 tony masy całkowitej.

Wywóz meblościanki Warszawa - to usługi zamawiane równie często przez Warszawiaków jak wcześniej opisane. Meblościanki to meble, które swoją świetność miały w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Prawie w każdym pokoju młodzieżowym dzieci i nastolatkowie mieli na wyposażeniu meblościanki tak skonstruowane aby pomieściły ubrania, książki, biurko i telewizor jeżeli oczywiście było w niej miejsce. Z czasem meblościanki przegrały z nowoczesnym wystrojem warszawskich mieszkań na korzyść komód, zestawów mebli pod RTV czy wolnostojących szaf. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi firma sprzątająca CityClean24, która oferuje usługę - wywóz mebli Warszawa oraz w okolicznych miejscowościach. Meblościanki to meble modułowe, które trzeba rozłożyć przed usunięciem z mieszkania aby to było możliwe, używamy do tego wkrętarki akumulatorowe oraz pojemniki na kołach do transportu dłużyc drewnianych. Takie wyposażenie znacznie ułatwia pracownikom firmy sprzątającej CityClean24 Warszawa wykonywanie usługi wywozu mebli - meblościanek. Po rozłożeniu meblościanki na poszczególne elementy pozostaje zazwyczaj spora sterta drewnianych płyt meblowych, których transportowanie pojedynczo nastręczyłoby wiele trudności i zabrało sporo czasu a przecież klient chce się pozbyć mebla tak szybko jak jest to możliwe - bo za chwilę musi w tym samym miejscu stanąć już nowy wcześniej zamówiony mebel. Wspaniale w takich przypadkach sprawdzają się wcześniej wspomniane pojemniki transportowe na kołach. Taj rozłożone meblościanki są transportowane samochodem dostawczym do spalarni gdzie są utylizowane.

 

Wywóz komody Warszawa - to usługa która musi być wykonana sprawnie i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Komody tak jak później opisane kredensy są znacznych rozmiarów, posiadają szuflady i szafki zamykane z półkami. Wszystko to sprawia że aby wywieźć taki mebel z mieszkania musimy wcześniej go odpowiednio zabezpieczyć. W pierwszej kolejności usuwamy z komody części szklane np: drzwiczki lub szyby przesuwne oraz półki, które można zdemontować. Następnie komodę owijamy stretch-em i umieszczamy na wózku transportowym aby pokonać z komodą drogę do samochodu dostawczego firmy CityClean24.

Wywóz kredensu Warszawa - wywóz takich mebli na terenie Miasta Stołecznego Warszawy realizujemy bardzo często, kredensy zazwyczaj składają się z obszernej części dolnej - przeznaczonej do przechowywania oraz nadstawki bardzo często przeszklonej z przeznaczeniem na dekoracyjne umieszczanie w nich przedmiotów gospodarstwa domowego za szybą. Wywóz mebli w Warszawie typu kredens zaczynamy od demontażu wszystkich ruchomych - możliwych do zdemontowania części tj: drzwiczki, drzwiczki szklane, szyby przesuwne czy półki wyjmowane. Po wykonaniu powyższych czynności szacujemy w jaki sposób najbezpieczniej usunąć z mieszkania mebel tak aby nie narazić Właściciela na straty. Jeżeli wymiary mebla pozwalają na wyniesienie z mieszkania robimy to jeżeli natomiast mebel znajduje się w mieszkaniu od wielu lat a w pomieszczeniu doszło do wielu remontów - włącznie ze zmianą wymiarów otworów drzwiowych jesteśmy nierzadko zmuszeniu do rozkręcenia mebla na poszczególne części. W takim stanie transportujemy mebel do samochodu dostawczego CityClean24.

Wywóz stołu Warszawa - mebli tego typu jest wiele a napewno w każdym mieszkaniu czy domu musi być przynajmniej jeden. Stoły zazwyczaj występują w gabarytach niepozwalających na usunięcie ich z mieszkania bez rozkręcenia. Do tego też musimy być świadomi że w znakomitej części przypadków wynosimy takie meble przy dokonanym już i urządzonym wystroju wnętrz. Aby można było bezpiecznie usunąć z warszawskiego mieszkania taki mebel trzeba koniecznie odkręcić nogi mebla aby nie zahaczyć nimi o inne przedmioty pozostałe w mieszkaniu. Po zdemontowaniu nóg stołu wyjmujemy dodatkowy blat, który znajduje się w środku stołu - przeznaczony do oferowania większej przestrzeni użytkowej po rozłożeniu stołu np: w chwili organizowania wystawnej kolacji. Tak przygotowany stół odpowiednio zabezpieczamy i wynosimy go z mieszkania do samochodu dostawczego firmy CityClean24

Wywóz krzeseł Warszawa - meble użytkowe tego typu najczęściej ulegają uszkodzeniu to też i z tego względu wywóz mebli w Warszawie tego typu jest jedną z najczęściej zamawianych usług w Firmie Sprzątającej Warszawa CityClean24. Krzesła są zazwyczaj niewielkich rozmiarów i usuwanie ich z mieszkania nie przysparza żadnych trudności, należy natomiast pamiętać aby je odpowiednio zabezpieczyć podczas transportu samochodem dostawczym co zawsze czynią pracownicy Firmy CityClean24.

 

Wywóz biurka Warszawa - meble użytkowe tego typu w Warszawie znajdują się prawie w każdym domu, a już zawsze są obowiązkowym meblem w pokojach warszawskiej młodzieży uczącej się. Biurka posiadają zazwyczaj stałe gabaryty mieszczące się w standardowych wymiarach, wywóz tych mebli w Warszawie nie przysparza zazwyczaj żadnych trudności. Aby usunąć bezpiecznie mebel z mieszkania zaklejamy wszystkie ruchome części biurka tj: szuflady, drzwiczki aby się nie otwierały w trakcie wynoszenia. Tak przygotowany mebel wynosimy z mieszkania i umieszczamy w części ładunkowej samochodu dostawczego CityClean24.

Wywóz mebli kuchennych Warszawa - CityClean24 wykonuje tę usługę jako jedną z najczęstszych zamawianych w naszej firmie. Kuchnie w mieszkaniach warszawskich są wykonane na zamówienie z znakomitej większości. Przed usunięciem ich z mieszkań koniecznym jest ich odpowiedni demontaż. W tym celu używamy do rozkręcenia mebli wkrętarek akumulatorowych, które pozwalają pracownikom Firmy Sprzątającej Warszawa CityClean24 szybko i sprawnie zdemontować poszczególne meble i szafki zestawu kuchennego. Pierwszym jednak warunkiem koniecznym do spełnienia jest sprawdzenie czy wszystkie media typu: gaz, woda, prąd są odłączone od mebli kuchennych odłączenie tychże mediów jest niezbędne aby nie sprowadzić niebezpieczeństwa w trakcie wykonywania prac demontażu mebli w mieszkaniu. Po spełnieniu powyższego warunku zabieramy się do pracy. Mebel po meblu zostaje domontowany i transportowany na pokład samochodu dostawczego CityClean24. Są jednak szafki, które muszą być rozłożone na części ze względu na ich duże gabaryty - mowa tu o szafkach kuchennych - narożnych. Ich wymiary uniemożliwiają wydostanie ich z kuchni przez otwór drzwiowy - po demontażu ich już takiego problemu niema.

Wywóz mebli biurowych Warszawa - w mieście stołecznym występuje wiele obszarów przeznaczonych pod powierzchnie biurowe. Znakomita ich większość znajduje się w dzielnicy Warszawa Mokotów, Warszawa Śródmieście czy też coraz częściej Warszawa Wilanów. Warszawskie biura bardzo często pozbywają się swojego wyposażenia z różnych względów - w tych przypadkach z pomocą przychodzi Firma Sprzątająca Warszawa CityClean24. Biura i budynki biurowe bardzo często wyposażone są w obszerne windy towarowe oraz dużych rozmiarów klatki schodowe - poznaczone do ewakuacji przeciwpożarowej całego biurowca. Wywóz mebli biurowych w Warszawie pracownicy Firmy CityClean24 wykonują tak samo często jak wywozy mebli z gospodarstw domowych w Warszawie.

 

Wywóz mebli Warszawa - tu działamy.

Miasto Stołeczne Warszawy jest największą aglomeracją w naszym kraju i z tego względu usługi wywozu mebli cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród Warszawiaków.
Nasze usługi świadczymy we wszystkich dzielnicach:
Warszawa Bemowo
Warszawa Białołęka
Warszawa Bielany
Warszawa Mokotów
Warszawa Ochota
Warszawa Praga Północ
Warszawa Praga Południe
Warszawa Rembertów
Warszawa Śródmieście
Warszawa Tarchomin
Warszawa Targówek
Warszawa Ursus
Warszawa Ursynów
Warszawa Wawer
Warszawa Wesoła
Warszawa Wilanów
Warszawa Włochy
Warszawa Wola
Warszawa Żoliborz
Oraz w miejscowościach pod Warszawą:
Izabelin
Jabłonna, Józefów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Nadarzyn, Otwock, Piaseczno, Radzymin, Sulejówek, Wołomin, Ząbki, Zegrze, Zielonka, Garwolin ...

Wywóz mebli w Warszawa - kiedy zamówić usługę w CityClean24 ?

Mebli pozbywamy się z różnych powodów i w różnych sytuacjach, zamawiamy wywóz mebli gdy meble odmówią posłuszeństwa i ulegną zepsuciu, wywóz mebli też jest zamawiany przed długo planowanym remontem. Aby pomalować ściany, zamontować nową podłogę trzeba pozbyć się starych, wysłużonych już mebli na których to miejsce planujemy zamówić nowe - pasujące do wystroju po dokonanym przez nas już remoncie. Wywóz mebli też zamawiany jest przez Warszawiaków gdy kupują lub sprzedają swoje mieszkanie, w znacznej większości przypadków nowi nabywcy mieszkań przed podpisaniem aktu notarialnego życzą sobie aby z mieszkania zniknęły wszystkie niepożądane przedmioty. Sprzedawca aby szybko spełnić warunek zamawia usługi wywozu mebli właśnie w CityClean24.

Dlaczego warto zamówić wywóz mebli warszawa w CityClean24 ?

Wywóz mebli przez CityClean24 w Warszawie jest znakomitą alternatywą dla zamówienia kontenera na odpady. Na korzyść oferowanych przez naszą firmę usług jest fakt iż inwestor nie musi wkładać żadnej pracy i wysiłku przy usuwaniu mebli i wyposażenia z mieszkania czy domu w Warszawie. Zamawiający usługę zaoszczędza czas, który może poświęcić bliskim lub na załatwienie innych spraw, nie musi wkładać żadnej pracy w usuwanie mebli z mieszkania i wynoszenia ich do zamówionego kontenera. Często też usługi wywozu mebli z warszawskich mieszkań oferowane są w niższych cenach niż wynajęcie kontenera.


Aby wykonać usługę potrzebujemy od Państwa:
- Adres nieruchomości
- Informację na którym piętrze znajduje się mieszkanie
- Klucze do mieszkania
- Informację czy jest winda w bloku
- Informację czy jest możliwy podjazd pod blok


Resztę proszę zostawić wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom CityClean24 Warszawa.

Firma Sprzątająca CityClean24 w Warszawie.

Jeśli chcesz zlecić Cityclean24 usługę - wywóz mebli w Warszawie to zapraszamy do kontaktu:
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane