Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Sprzątanie domów i mieszkań 24h Warszawa i okolice

Sprzątanie mieszkania lub domu to czynność wymagająca precyzji, dokładności a przede wszystkim czasu. Wie o tym każdy.Jeśli pragniesz posiadać pięknie posprzątany, uporządkowany i pachnący dom, w którym Ty i Twoi bliscy będziecie czuć się wspaniale każdego dnia. Brakuje Ci czasu na nieprzerwanie odkładane generalne sprzątanie. Marzysz o tym by wszystkie przedmioty Twojego gospodarstwa domowego znalazły swoje miejsce. Nie potrafisz sobie poradzić z uporczywymi zabrudzeniami? Nie wiesz co zrobić z przedmiotami dla których nie widzisz już zastosowania i chciałbyś je wymienić? Dobrze trafiłeś. Firma sprzątająca mieszkania i domy na terenie Warszawy i okolic CityClean24 skutecznie Ci pomoże w tych kwestiach!

Pomożemy Ci w utrzymaniu czystości Twojej nieruchomości – mieszkania, apartamentu czy domu włącznie z podwórzem.
Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania w Warszawie i okolicach, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, za pomocą doświadczonego personelu, sprzętu tylko najwyższej jakości gwarantujemy satysfakcję klientów ze świadczonych przez nas usług. Sprzątanie nieruchomości prywatnych tj: mieszkania czy domy to usługi skomponowane indywidualnie dla każdego klienta tak aby zagwarantować 100% zadowolenie, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Chcesz aby Twój dom lub mieszkanie błyszczało z czystości?
Skontaktuj się z nami już teraz!
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania? Ile kosztuje sprzątanie domu?

Wiele osób zadaje sobie pytanie: "ile kosztuje sprzątanie mieszkania?". Cena sprzątania mieszkania lub domu zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od powierzchni, ilości pomieszczeń, poziomu zabrudzenia.

Jak sprzątamy mieszkania i domy

Nasz zespół zajmujący się sprzątaniem mieszkań i domów – jest znakomicie przeszkolony z zasad zachowania savoir vivre jak również protokołu dyplomatycznego, co gwarantuje świadczenie przez nas usług na odpowiednim poziomie. Posiadamy dużą rzeszę zadowolonych klientów z zagranicy, odbywających na terenie Warszawy i okolic kontrakty w zagranicznych firmach na terenie stolicy. Naszymi klientami są także urzędnicy placówek dyplomatycznych z którymi potrafimy znaleźć wspólny język.

Sprzątanie mieszkań Warszawa Bemowo, Wilanów, Mokotów (wszystkie dzielnice) oraz okoliczne miejscowości

Sprzątanie mieszkań lub domów wykonujemy we wszystkich dzielnicach Warszawy. Obsługujemy Bemowo, Mokotów, Wilanów, Żoliborz, oczywiście Śródmieście, Wolę, Ochotę a także dzielnice prawobrzeżne a więc Białołękę, Pragę Południe, Północ, Wawer. Również posiadamy wielu klientów z okolicznych miejscowości. Wykonujemy usługę sprzątania domów w Otwocku, Łomiankach, Legionowie, Konstancinie, Pruszkowie, Wołominie i innych miejscowościach niedaleko Warszawy.

Szukasz osoby do sprzątania Twojego domu lub mieszkania?
Skontaktuj się z nami już teraz!
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane