Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Opróżnianie mieszkań, domów, piwnic, poddaszy, garaży. Wywóz mebli, lodówek, pralek, TV, staroci

Ekspresowe opróżnianie mieszkań, piwnic, garaży na terenie Warszawy i okolic. Bardzo krótkie terminy! Szybkość i sprawność działania.

Stare rzeczy w piwnicyDysponujemy niezbędnym sprzętem i doświadczonymi pracownikami. Pracujemy 7 dni w tygodniu, więc możemy wykonać wszelkie prace w najbardziej odpowiednim dla Państwa momencie. Wywozimy stare meble - tapczany, meblościanki, regały, biurka, fotele, łóżka i inne meble. Ponadto możemy od Ciebie odebrać sprzęt RTV (telewizory, wieże, magnetowidy, magentofony). Również na terenie Warszawy i okolic możemy odebrać od Ciebie sprzęt AGD - lodówki, pralki, zamrażarki.

Chcesz szybko opróżnić mieszkanie lub dom na terenie Warszawy?
Zamów szybką wycenę i ekspresową realizację!
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Ekspresowe opróżnianie mieszkań i domów
Pola wymagane

 

CityClean24 opróżniamy ekspresowo, 7 dni w tygodniu

Aby przedsięwzięcie jakim są:

  • opróżnianie mieszkań;
  • opróżnianie piwnic;
  • opróżnianie garaży;
  • opróżnianie komórek;
  • opróżnianie i sprzątanie działek

poszło sprawnie i profesjonalnie koniecznym jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, Firma Sprzątająca CityClean24 to doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników, który sprawnie i rzetelnie realizuje zlecenia z całej Warszawy i okolic. Jeżeli jesteś zainteresowany usługą: opróżnianie mieszkania lub domu ze zbędnych i niepotrzebnych przedmiotów lub jeżeli chcesz opróżnić mieszkanie, dom lub działkę budowlaną w celu jej sprzedaży. Pomożemy Ci w każdym z powyższych zagadnień, dzięki pomocy Firmy Sprzątającej CityClean24 szybko i sprawnie osiągniesz swoje cele – puste mieszkanie, dom czy działka budowlana.

Pozbywanie się zbędych przedmiotów, wywóz starych mebli, wynoszenie tapczanów, łóżek, biurek, regałów

Czyszczenie posesji z mebli i śmieciPomożemy Ci się pozbyć z mieszkania wszystkich zbędnych przedmiotów dla których już nie widzisz zastosowania w swoim gospodarstwie domowy.Opróżnimy Twoją nieruchomość ze wszystkich niepotrzebnych przedmiotów począwszy od drobnego wyposażenia, makulatury, przez sprzęt RTV, AGD, na wielkich gabarytach takich jak meble kończąc.

 

Szybka realizacja opróżnienia mieszkań — Warszawa i okolice.

Obsługujemy wszystkie dzielnice (Śródmieście, Mokotów, Wilanów, Wola, Ochota, Bielany, Bemowo, Ursus, Ursynów, Włochy a także prawobrzeżną część stolicy:Targówek, Białołękę, Pragę Północ, Pragę Południę, Wawer). Również realizujemy zlecenia opróżniania mieszkań i domów na terenie okolicznych miejscowości a więc: Otwock, Piaseczno, Kobyłka, Łomianki, Legionowo, Konstancin.
Zamów szybką wycenę lub skontaktuj się z nami:
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Jak wygląda realizacja usługi opróżniania mieszkań

Firma Sprzątająca CityClean24 zapewnia szybki kontakt z klientem, wycenę oraz wybranie najbardziej dogodnego terminu realizacji usługi w porozumieniu z klientem. Zależy nam na jak najszybszym opróżnieniu Twojego mieszkania, natomiast czas jaki zajmie opróżnienie
i doprowadzenie do stanu używalności nieruchomości zależy m.in. od jej wielkości, usytuowania (piętro, wielkość windy) oraz tego, ile przedmiotów z wyposażenia kwalifikuje się do wywiezienia. W wielu przypadkach usługa opróżniania trwa od kilku do kilkunastu godzin, w trakcie tego procesu bardzo często obecność zleceniodawcy nie jest wymagana.

Opróżnianie mieszkań to nie wszystko...

Bardzo często zdarza się że opróżniane pomieszczenia poza opróżnieniem wymagają także usług tj.: odpleśnianie, odgrzybianie, dezynsekcja lub dezynfekcja. Firma Sprzątająca CityClean24 na życzenie zleceniodawcy oferuje powyższe usługi, warto pamiętać iż wykonywanie ich samemu bez odpowiedniego zabezpieczenia i certyfikowanego sprzętu może zakończyć się tragicznie – nie wolno wykonywać ich samemu! Zarodniki grzybów unoszą się w powietrzu dlatego już samo oddychanie nim może bardzo negatywnie wpływać na organizm człowieka.

Nasza firma posiada na wyposażeniu urządzenia oraz środki chemiczne jak również biologiczne niezbędne do tego aby Wasza nieruchomość mogła być ponownie przywrócona do użytku nie powodując negatywnych dla zdrowia skutków

Swoje usługi realizujemy na terenie Warszawy i okolic – zapraszamy do współpracy.

Firma Sprzątająca CityClean24.

Chcesz szybko opróżnić mieszkanie lub dom, wyrzucić mebel, regał na terenie Warszawy lub okolic?

Ekspresowe opróżnianie mieszkań i domów
Pola wymagane


Zamów szybką wycenę lub skontaktuj się z nami:
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl