Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Rozbiórka i demontaż szklarni Warszawa

Firma Sprzątająca CityClean24 w Warszawie oferuje usługi profesjonalnej rozbiórki i demontażu szklarni wszelkiego typu na terenie Warszawy i całego Województwa Mazowieckiego. Firma CityClean24 realizuje wszystkie zadania za pomocą własnych narzędzi i elektronarzędzi. Firma sprzątająca CityClean24 Warszawa posiada także agregaty prądotwórcze i używa ich, gdy nie ma możliwości skorzystania z rodzimej instalacji energetycznej.

Rozbiórka szklarni w Warszawie Firma Sprzątająca CityClean24 realizuje z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, pracowników, zleceniodawców oraz przechodniów (w miejscach zatłoczonych). Każde zlecenie rozbiórki szklarni zaczynamy od wydzielenia i ogrodzenia rozbieranego obiektu co ma na celu zminimalizowanie ryzyka ewentualnego wypadku, następnie usuwamy, przeszklenia, ofoliowanie lub obudowy z tworzywa sztucznego (plexi). Po wspomnianych czynnościach pozostaje szkielet szklarni.

Warszawska Firma Sprzątająca CityClean24 wykonuje demontaż szklarni w Warszawie ręcznie przy użyciu narzędzi i elektronarzędzi tnących (elektrycznych szlifierek kątowych). Szklarnie zazwyczaj posiadają wiele elementów, które są zamontowane na zawiasach i są łatwe do zdemontowania lub odkręcenia tj.: drzwi, okna uchylne czy lufciki - one są usuwane jak pierwsze z konstrukcji szklarniowej. Po wykonaniu demontażu wspomnianych elementów rozcinamy szkielet szklarni. Warszawskie szklarnie demontujemy od góry konstrukcji co minimalizuje prawdopodobieństwo powstania wypadku. Demontaż łat (listew metalowych), które podtrzymują oszklenie szklarni musi być wykonany przed demontażem konstrukcji nośnej. Metalowe elementy szklarni są wycinane kolejno aż do momentu pozostania konstrukcji nośnej tzw. ramy, która zostaje rozcięta jako ostatnia.

Demontaż wielkogabarytowych szklarni także nie stanowi problemu dla Firmy Sprzątającej CityClean24 w Warszawie, do tych specjalnych zadań używamy dźwigów koszowych, z których pracownicy wykonują demontaż warszawskich szklarni. Elementy kolejno są odcinane i jako niewielkie elementy szklarni transportowane są do pojazdów dostawczych lub kontenerów na złom, które także podstawiamy na zlecenia.
Lubimy wyzwania i realizujemy trudne zlecenia rozbiórek i demontażu szklarni w Warszawie.

Zdemontowane elementy warszawskich szklarń wywozimy własnymi samochodami dostawczymi i ciężarowymi, w kontenerach specjalnie do tego przeznaczonych.

Warszawska Firma CityClean24 wykonuje rozbiórki i demontaż szklarni w Warszawie dla osób prywatnych, podmiotów gospodarczych oraz w obiektach administracji państwowej i samorządowej.

Dlaczego warto zlecić CityClean24 rozbiórkę i demontaż szklarni?

Warszawskie szklarnie rozbieramy od wielu lat co owocuje zebranym dużym doświadczeniem, posiadamy własny sprzęt i generatory prądu co pozwala nam demontować szklarnie w Warszawie bez zasilania energią elektryczną. Rozbiórki szklarni wykonujemy 7 dni w tygodniu 24h – działamy także w nocy.

Rozbiórka i demontaż szklarni w Warszawie tylko z CityClean24!

Wycena rozbiórek i demontaży szklarni:
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane