Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Sprzątanie apartamentów booking.com

Firma CityClean24 specjalizuje się w obsłudze apartamentów przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze tego typu inwestycji, służymy radą czy też pomagamy opracować harmonogram i sposób zarządzania nieruchomościami. Wynajem krótkoterminowy od niedawna cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród inwestorów jak i wśród gości hotelowych. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych hoteli, która oferuje pełnofunkcjonalne mieszkania wyposażone w aneksy kuchenne, łazienki, toalety przy czym niejednokrotnie są korzystniejsze cenowo w porównaniu do konwencjonalnych usług hotelarskich. Jest to także doskonały pomysł na biznes, wielu prywatnych przedsiębiorców zgłasza się do Firmy CityClean24 z prośbą o pomoc w rozpoczęciu przedsięwzięcia czy obsługi apartamentów. Sprzątamy kompleksowo po wymeldowaniu gościa jak również oferujemy serwis podczas jego pobytu.

W cyberprzestrzeni, funkcjonuje wiele serwisów za pomocą których można rezerwować usługi hotelowe są nimi: booking.com, airbnb.pl, bookapart.com, tripadvisor.com, trivago.pl i wiele innych. Można na nich zobaczyć zdjęcia oferowanych apartamentów, ich szczegółowe opisy, lokalizację oraz jej atrybuty w odniesieniu do ciekawych miejsc w pobliżu. Od kilku lat w Polsce i na Świecie ten sposób serwowania usług hotelowych zbiera coraz większą popularność. Pierwowzorem do tego typu działalności był pobyty wakacyjne m. in. W Chorwaci czy Włoszech, oferowane początkowo w papierowych wersjach gazet, następnie w ich elektronicznych odpowiednikach aż w końcu powstały serwisy oferujące powyższe apartamenty. Znacząca przewagą apartamentów przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy, nad hotelami jest to iż możemy dysponować nimi jak oddzielnymi mieszkaniami. Z uwagi na wciąż duże koszty usług hotelowych, na które składają się: nocleg, wyżywienie, biletting – czyli wszystko co jest związane z pobytem (obsługa hotelowa, pralnia itp.), usługi takie jak siłownia czy basen wynajem krótkoterminowy apartamentów pozwala nam samodzielne dysponowanie budżetem. Możemy sami decydować ile środków przeznaczymy na zakwaterowanie a iloma będziemy dysponować jeżeli chodzi o wyżywienie oraz atrakcje związane z pobytem. Reasumując pobyty w apartamentach dają nam więcej możliwości i pozostawiają nam pełnię kontroli budżetu.

Inwestorzy coraz chętniej lokują swój kapitał w nieruchomościach w postaci mieszkań, które następnie dostosowują pod potrzeby usługi hotelowej, niestety sama administracja serwisem oraz sposobem rezerwacji apartamentów to nie wszystko. Pozostaje jeszcze rzeczywista obsługa samych pobytów gości, spędzających czas w apartamentach. Po wymeldowaniu gości, lub w czasie ich pobytu nieodzowne są usługi sprzątania, oferowane przez Firmę Sprzątającą CityClean24. Pod pojęciem sprzątania w tym aspekcie mieszczą się: wymiana pościeli, zaścielenie łóżka, zmycie aneksu kuchennego, odkurzenie oraz zmycie podłogi, przetarcie kurzy, wymiana i ułożenie ręczników, ułożenie zestawów powitalnych w postaci butelek wody, saszetek kawy, herbaty oraz cukru. Jeśli są

Pozdrawiamy

Firma Sprzątająca w Warszawie - CityClean24

Jeśli chcesz zlecić nam sprzątanie apartamentów przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy to zapraszamy do kontaktu:


tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane