Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Sprzątanie domów Warszawa

CityClean24 Firma Sprzątająca w Warszawie świadczy usługi sprzątania domów jednorodzinnych, swoje usługi wykonujemy zarówno w Mieście Stołecznym Warszawa jak również dojeżdżamy do miejscowości podwarszawskich.

Sprzątanie warszawskich domów wykonujemy dla osób prywatnych, firm, w których posiadaniu są domy służbowe jak również dla administracji publicznej lub korpusu dyplomatycznego rozlokowanego w warszawskich domach.

Firma Sprzątająca CityClean24 wykonuje sprzątanie domów profesjonalnie w dogodnym dla Państwa terminie przy obecności zamawiającego lub też pod nieobecność mieszkańców domu tak aby nie przeszkadzać im w czasie wolnym. Na życzenie klienta możemy dopracować najdogodniejszy harmonogram sprzątania warszawskiego domu tak aby lśnił przez cały czas.

Posiadamy renomowany sprzęt i najwyższej jakości środki do sprzątania warszawskich domów – na życzenie naszych Klientów, wyposażymy sprzątany przez nas dom we wszystkie potrzebne środki czystości oraz sprzęt do sprzątania tj: odkurzacze, parownice czy nawilżacze powietrza. Pracownicy CityClean24 - Firmy Sprzątającej w Warszawie sprzątają domy przy użycie środków bio, tak aby nie wywoływać u Państwa najbliższych reakcji alergicznych. Na Państwa życzenie zaopatrzymy się w Wasze ulubione środki czystości lub będziemy używać środki zakupione przez Państwa.

Doczyszczanie kuchni podczas sprzątania domów w Warszawie to jedno z istotniejszych zagadnień o które pytają potencjalni klienci CityClean24 - firmy sprzątającej w Warszawie. Kuchnia jest najszybciej zabrudzającym się miejscem w domu. Szybko postępujące zabrudzanie kuchni spowodowane jest zatłuszczaniem jej podczas gotowania. W takcie sprzątania warszawskich domów doczyszczamy kuchnie parownicami oraz dedykowanymi środkami, przeznaczonymi do usuwania zatłuszczenia z urządzeń AGD tj: płyty gazowe, płyty grzewcze, piekarniki czy kuchenki mikrofalowe lub okapy.

Częstym problemem w takcie sprzątania kuchni w warszawskich domach naszych klientów jest utrzymanie w należytej czystości sprzętów i urządzeń ze stali nierdzewnej oraz skuteczne pozbycie się smug z tychże powierzchni. Firma Sprzątająca CityClean24 Warszawa skutecznie sobie radzi z tego typu zabrudzeniami używając środki czyszczące na bazie oliwy, które bez problemu radzą sobie z przywróceniem stali nierdzewnej pierwotnego blasku.

Doczyszczamy skutecznie piekarniki, które bardzo szybko się zabrudzają podczas pieczenia potraw. Jeżeli jest możliwość to demontujemy przeszklenie drzwi przednich piekarnika, usuwamy z nich zabrudzenia, następnie namaczamy piekarnik środkami odtłuszczającymi i dajemy im czas na działanie. Ostatnim etapem jest użycie parownice – za pomocą pary o temperaturze 120 stopni Celsjusza skutecznie usuwamy całe zabrudzenie piekarnika.

Warszawska firma sprzątająca CityClean24 skutecznie radzi sobie z doczyszczaniem łazienek w domach Warszawiaków. Kabiny prysznicowe i armatura łazienkowa – utrzymanie ich w czystości nie jest łatwe CityClean24 o tym doskonale wie i radzi sobie wzorowo także z tym zagadnieniem. Doczyściliśmy wiele łazienek w warszawskich domach – kwasek cytrynowy oraz środki na bazie octu skutecznie nam w tym pomagają.

Mieszkasz w Warszawie i pragniesz mieć czystą łazienkę? Zadzwoń do warszawskiej firmy sprzątającej CityClean24.

Sprzątanie a dezynfekcja domu w Warszawie – oferujemy naszym klientom usługę dezynfekcji domu (dezynfekcja codzienna lub cykliczna). Firma Sprzątająca CityClean24 Warszawa posiada na wyposażeniu profesjonalne środki dezynfekujące w atomizerach, które usuwają wszystkie niewidzialne zagrożenia, które czyhają na domowników w warszawskich domach. Ozonowanie domu w Warszawie – to usługa wykonywana przez nasz zespół profesjonalnie i zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Ozonujemy domy w Warszawie przy użyciu profesjonalnych ozonatorów przemysłowych, obliczamy dawkę ozonu potrzebną do zawalczenia wszystkich zarazków i wirusów i podajemy ją przez odpowiedni czas. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej szerokiej oferty dezynfekcji – ozonowania domów w Warszawie skontaktuj się z nami.

Sprzątanie domów w Warszawie dla gości z zagranicy to nie problem dla CityClean24. Mówimy po angielsku – na życzenie naszych zagranicznych klientów mieszkających w Warszawie oddelegujemy personel sprzątający komunikujący się w języku angielskim tak aby współpraca z CityClean24 w Warszawie odbywała się bez żadnych zakłóceń. Mamy świadomość że Warszawa jest miejscem pobytu klientów biznesowych jak również dyplomatów z całego Świata – dlatego też nasi pracownicy znają doskonale zasady savoir vivre a ich nienaganny ubiór zawsze będzie dopasowany do powagi sprzątanego miejsca.

Sprzątanie domów w Warszawie to także dbanie o czystość mebli tapicerowanych lub dywanów – zdarza się że na naszych ulubionych meblach powstaną plamy trudne do usunięcia – dla CityClean24 to nie problem. Posiadamy na naszym wyposażeniu odkurzacze piorące oraz środki dedykowane, które pozwalają nam skutecznie walczyć z zabrudzeniami różnego pochodzenia. Piękne dywany w Waszych domach, które ulegną zabrudzeniom doczyścimy o przywrócimy im pierwotny kolor i blask.

Firma sprzątająca CityClean24 myje okna w warszawskich domach – czysty dom to też czyste i lśniące okna, wiemy o tym że aby dom w pełni lśnił czystością musimy zadbać też o okna. Bez problemu możesz nam powierzyć mycie okien w swoim domu w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą mycia okien przez Firmę Sprzątającą CityClean24 w Warszawie.

Sprzątane domów Warszawa – tylko z Firmą Sprzątającą CityClean24

Dlaczego warto postawić właśnie na nas?

Posiadamy markowy sprzęt sprzątający i środki czyszczące dedykowane do każdej powierzchni, dobierzemy harmonogram sprzątania tak by dom był stale olśniewająco czysty. Ustalimy pory sprzątania Twojego domu w Warszawie tak jak sobie tego zażyczysz przy obecności klienta lub z jej wyłączeniem. Mówimy po angielsku co znacznie ułatwi Ci komunikację z naszym personelem sprzątającym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzątanie warszawskich domów.

Firma Sprzątająca CityClean24 – profesjonalnie sprząta domy w Warszawie

Wycena sprzątania domów w Warszawie i okolicach:
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane