Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

CityClean24 - Sprzątanie po imprezach Warszawa i okolice

Firma sprzątająca CityClean24 wielokrotnie obsługiwała prywatne przyjęcia okolicznościowe jak również firmowe eventy. Posiadamy wyspecjalizowany personel znający zasady „savoir vivre" czy też zasady zachowania „protokołu dyplomatycznego". Sprzątanie podczas eventów

Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej firmy sprzątającej podczas swojej uroczystości, bankietu czy też eventu firmowego to Firma Sprzątająca CityClean24 z pewnością spełni Państwa oczekiwania w każdym względzie.

 

Szukasz firmy oferującej serwis sprzątający w trakcie lub po imprezach?
Kontakt w sprawie wycen i wolnych terminów:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane

Firma CityClean24 oferuje Państwu sprzątanie po oraz w trakcie, eventówSprzątanie posadzki po imprezie przez serwis sprzątający.

Porządek podczas imprez plenerowych jest jednym z największych wyzwań przed którymi postawieni są organizatorzy a dobra impreza to, taka w trakcie której goście nie zauważają aspektów technicznych jej przygotowania. By zapewnić wysoki komfort uczestnikom eventów, pracownicy CityClean24 sprawnie usuną wyrzucone na ziemię śmieci i na bieżąco opróżnią kosze, uprzątną stoliki czy posłużą radą i wskażą na prośbę gościa gdzie takie pojemniki się znajdują.

 

Firma sprzątająca na imprezach plenerowych - obsługujemy pikniki, koncerty

Event firmowy - firma sprzątająca w trakcie imprezy

Organizatorom wszelkich imprez w Warszawie i okolicach oferujemy kompleksową obsługę porządkową w takcie oraz po imprezach tj.:

  • Koncerty;
  • Pikniki;
  • Eventy;
  • Imprezy firmowe;
  • uroczystości rodzinne (wesela, zaręczyny, jubileusze, chrzciny i inne.)

Firma CityClean24 kładzie duży nacisk na rekrutację, selekcję oraz szkolenia swojego personelu, pracownicy naszej firmy charakteryzują się dużą odpornością na stres oraz empatią w stosunku do gości różnych uroczystości.
Posiadamy dużą rzeszę zadowolonych klientów, zaufali nam:

  • Teatr Powszechny;
  • Restauracja Pałacyk Pod Jodłami – Piaseczno;
  • Restauracja Kuźnia Kulturalna Warszawa Wilanów;
  • Gmina Poświętne;
  • i wiele innych.

Sprzątanie jednorazowe lub stała współpraca

Świadczymy usługi jednorazowe oraz na zasadzie stałej współpracy, sprzątamy przed uroczystościami, w ich trakcie jak również po ich zakończeniu.


Sprzątanie pomieszczenia po imprezieFirma CityClean24 świadczy także usługi Premium – w zależności od rangi przedsięwzięcia pracownicy naszej firmy prezentują się w mniej lub bardziej oficjalnych strojach co z pewnością podnosi jakość i prestiż serwisu jak również samej uroczystości.
Chętnie nawiązujemy współpracę z krajowymi a także zagranicznymi placówkami dyplomatycznymi na terenie naszego kraju, nasz serwis z pewnością na długo pozostanie w Państwa Pamięci.Wózek sprzątający

Personel Firmy Sprzątającej CityClean24 posługuje się biegle językiem angielskim co z pewnością przekłada się na obsługę uroczystości na najwyższym poziomie i zapobiega niepotrzebnym nieporozumieniom oraz zakłopotaniu w trakcie trwania imprez.
Jeżeli Jesteście Państwo zainteresowani serwisem przed, w trakcie lub po zakończeniu organizowanej przez Państwa imprezy, Firma Sprzątająca CityClean24 z przyjemnością oferuje swoje usługi.

Zapraszamy do współpracy.
Firma CityClean24

Szukasz serwisu sprzątającego w trakcie lub po imprezach, piknikach, koncertach?
Kontakt w sprawie wycen i wolnych terminów:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane