Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Sprzątanie po spaleniu Warszawa

Firma Sprzątająca CityClean24 - sprzątanie po spaleniach.

Firma Sprzątająca CityClean24 świadczy usługi sprzątania po pożarach i kompletnych spaleniach budynków oraz infrastruktury. CityClean24 Warszawa to zespół doświadczonych ludzi, którzy posiadają doświadczenie w rozbiórkach nieruchomości po spaleniu. Naszymi pracownikami są Strażacy Ochotnicy, którzy posiadają doświadczenie w ratowaniu ludzi i mienia.
Posiadamy także w swoim zespole ratowników medycznych oraz byłych żołnierzy z doświadczeniem w misjach poza granicami kraju - odpornymi na sytuacje kryzysowe. W swojej ofercie posiadamy szereg usług, które świadczymy w związku ze sprzątaniem po spaleniu.

Sprzątanie budynku po spaleniu - Warszawa.

Sprzątamy budynki i miejsca w różnym stanie: po pożarach miejscowych w budynkach, pożarach całych zabudowań oraz doszczętnie spalonych przeznaczonych do wyburzenia.
Sprzątanie po pożarze przeprowadzamy kompleksowo:
usuwamy spalone przedmioty i wyposażenie
Czyścimy lokal z sadzy i dymu
Utylizujemy spalone wyposażenie
Ozonujemy lokach by pozbyć się przykrego zapachu spalenizny
Pozostawiamy lokal przygotowany do remontu
Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji państwowych, potrafimy działać w sytuacjach dynamicznych i stresowych - służymy radą.
Współpracujemy z Jednostkami i Zastępami Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Sprzątanie mieszkania po spaleniu:

Warszawska Firma Sprzątająca CityClean24 ma na koncie wiele przeprowadzonych akcji porządkowych mieszkań, zarówno w wysokiej zabudowie (bloków mieszkalnych) jak również zabudowie szeregowej. Najważniejszym dla CityClean24 jest zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych prac porządkowych - zarówno dla ekipy sprzątającej jak i osób postronnych.
Pierwszym etapem zawsze jest zabezpieczenie mieszkania oraz drogi, którą będziemy przemieszczać wraz z usuwanymi przedmiotami z mieszkania. Jeżeli jest tak możliwość staramy się zagospodarować jedną z wind w bloku mieszkalnym, tak aby nie blokować schodów, które mogą służyć jako drogę ewakuacji pożarowej. Następnie zabezpieczamy lokal - stosujemy oznaczenia oraz taśmy oznaczające prace związane z usuwaniem przedmiotów po spaleniu. Po oznaczeniu miejsca spalenia sprawdzamy czy mieszkanie jest bezpieczne i czy instalacje: gazowa, elektryczna czy wodna są szczelne i że nie będą stwarzały dodatkowego zagrożenia w trakcie prac porządkowych. Kolejnym krokiem jest usunięcie z mieszkania wszelkich przedmiotów lub wyposażenia, które jest przełamane w wyniku przypalenia mogą to być: kasetony sufitowe, karnisze nad oknami, żyrandole lub instalacje elektryczne lub wentylacyjne rozprowadzone w suficie np: nad kasetonami sufitowymi. Po usunięciu powyższych przedmiotów przystępujemy do usuwania pozostałego wyposażenia z mieszkania. Przychodzi czas na sprzątanie, Firma Sprzątająca CityClean24 Warszawa sprzątanie po spaleniach wykonuje od wielu lat, posiadamy sprawdzone metody oraz środki chemiczne - pozwalające nam skutecznie usunąć sadzę, osmalenie ze ścian czy wyposażenia mieszkania. Ostatnim etapem jest pozbycie się przykrego zapachu z mieszkania. Usuwanie brzydkiego zapachu z mieszkania wykonujemy przy pomocy ozonatora przemysłowego - obliczamy użycie ozonu w oparciu o kubaturę mieszkania, pozwala na to bezpiecznie przeprowadzać proces ozonowania. Tak pozostawione mieszkanie przekazujemy właścicielowi - teraz może wykonać remont i zacząć korzystać z nieruchomości jak przed pożarem.

Sprzątanie domu po spaleniu:

Na swoim koncie Firma Sprzątająca CityClean24 z Warszawy posiada wiele wykonanych sprzątań domów po spaleniu. Zasada sprzątania jest taka sama jak przy sprzątaniu mieszkania po spaleniu z tą różnicą że skupiamy się na zabezpieczeniu terenu w szerszym zakresie (razem z podwórzem). W przypadku gdy ogień strawił cały dom zaczynamy od usunięcia niebezpiecznych przedmiotów na samej górze. Niestety pożary domów często trawią całe domostwa włącznie z dachem - i to właśnie od niego zaczynamy usuwanie. Rozbieranie spalonej lub nadpalonej konstrukcji jest złożone - krokwie, które są najgrubszym ogniwem dachu często zostają nadpalone i muszą być umiejętnie zdemontowane - do tego zadania wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt znajdujący się na wyposażeniu parku sprzętu - Warszawa - Firmy Sprzątającej CityClean24. Po usunięciu dachu i jego szkieletu schodzimy niżej, jeżeli jest taka możliwość wykorzystujemy zsypowy tunel do gruzu za pomocą którego usuwamy spalone wyposażenie z domu. Bardzo ważnym jest stała kontrola przyłączy mediów - gaz, prąd i woda aby nie doszło do zwarcia i ponownego pożaru. W trakcie całego sprzątania bardzo ważnym jest aby przez cały czas kontrolować czy dymiące jeszcze miejsca nie przeobrażą się w ogień. Po wykonaniu demontażu spalonej konstrukcji domu oraz wyposażenia zabieramy się do dokładnego sprzątania domu z sadzy.
Ostatnim etapem jest dokładne przeprowadzenie ozonowanie domu po spaleniu w celu zneutralizowania przykrego zapachu jeżeli dom nadaje się do remontu - przygotowujemy go do tego etapu. Na koniec wystawiane jest zaświadczenie sprzątania po spalenie gdzie dokładnie opisany jest cały proces sprzątania oraz faktura VAT.

Sprzątanie lokalu usługowego po spaleniu:

Niestety zdarza się że pożarowi ulegają sklepy czy zakłady usługowe na terenie Warszawy i jej okolic - z pomocą przychodzi Firma Sprzątająca CityClean24 z Warszawy, która wykonuje sprzątanie miejsc po spaleniu. Posiadamy długą listę lokali w Centrum Warszawy gdzie świadczyliśmy usługę sprzątania po spaleniu. Nagminnym i niestety powtarzającym problemem jest pożar w warszawskich restauracjach. Powodem takiego stanu rzeczy jest centralne miejsce restauracji jakim jest oczywiście kuchnia i wyposażenie AGD kuchni. Kuchnie restauracyjne mają o wiele większe obłożenie gotowaniem niż kuchnie domowe - jakie znamy na codzień. Restauracje bardzo często organizują przyjęcia i imprezy na wiele osób co przyczynia się do bardzo szybkiego nawarstwienia się brudu i tłuszczu na poszczególnych urządzeniach AGD. Z doświadczenia jakie posiada warszawska Firma Sprzątająca CityClean24 wiemy że najistotniejszym miejscem na które trzeba koniecznie zwrócić uwagę jest kuchnia gazowa i okap nad nią. Restauracyjne okapy kuchenne są najczęstszym powodem pożarów w Warszawie. Na okapach zbiera się bardzo szybko tłuszcz, który jest wynikiem gotowania i smażenia (zwłaszcza kuchnie z dalekiego i bliskiego wschodu). Nawarstwiony (stary) tłuszcz w połączeniu z kurzem, który był zbierany latami to idealna receptura na pożar. Godnym zauważenia jest fakt iż w takich restauracjach naturalnie z biegiem czasu wentylacja działa coraz gorzej lub nie działa wcale. Co jeszcze bardziej potęguje sytuację powstania pożaru. Sprzątanie takiego miejsca przebiega analogicznie jak w powyższych przypadkach.

Sprzątanie magazynów po spaleniu:

Firma Sprzątająca CityClean24 oferuje także usługę sprzątania po spaleniu budowli wielkopowierzchniowych. W sowim zespole posiadamy osoby po przeszkoleniach wysokościowych, posiadamy operatorów dźwigów oraz wykwalifikowanych spawaczy. Posiadamy duże doświadczenie hal magazynowych na konstrukcji stalowych oraz w zabudowie tradycyjnej - murowanej. Rozbiórka hali magazynowej po pożarze to złożony proces. Naczelną zasadą naszej firmy jest - zachowanie bezpieczeństwa. Przy rozbiórce i demontażu hal magazynowych strawionych podczas pożaru zabezpieczamy teren wokół nieruchomości w taki sposób aby objąć możliwie jak największy teren. Taki ruch pozwala nam bezpieczną organizacje pracy, zorganizowanie parku maszyn, bazy noclegowej oraz drogi transportu urobku ze spalonej nieruchomości. Hale magazynowe konstruowane są w dużych elementów - przęseł co wiąże się z demontażem przy pomocy dźwigów - to dla nas nie problem. Przęsła są demontowane i transportowane na teren wokół zabudowania. Następnie są cięte palnikami na mniejsze elementy i usuwane przez nas z terenu inwestora.

Utylizacja wyposażenia po spaleniu:

Naszym zadaniem jest zutylizowanie zgonie z prawem zabranego wyposażenia, które zostało usunięte z domów, mieszkań lub lokali usługowych w Warszawie. Wszystko co zabierzemy jest selekcjonowane wedle charakterystyki materiału z którego zostało wytworzone. Firma Sprzątająca CityClean24 bierze sobie do serca szeroko pojętą ochronę środowiska przez co bardzo duży nacisk kładziemy na posortowanie i utylizację spalonego wyposażenia, które zabraliśmy. Współpracujemy ze składowiskami odpadów znajdującymi się w okolicach Warszawy.

Usuwanie zapachu po spaleniu z obiektu.

Istotnym elementem sprzątania po pożarze zwłaszcza w domach, mieszkaniach lub lokalach usługowych - restauracyjnych jest operacja związana z usuwaniem zapachu spalenizny.
Tuż po wykonaniu sprzątania nieruchomości oraz po usunięciu sadzy po pożarze pozostaje jeszcze uporczywy zapach spalenizny, który ciężko jest usunąć bez specjalistycznego sprzętu.
Firma Sprzątająca CityClean24 w Warszawie posiada sprzęt, który pozwala skutecznie pozbyć się przykrego zapachu spalenizny z nieruchomości.
Usuwanie przykrego zapachu - ozonowanie:
Ozonowanie to proces, który ma za zadanie zneutralizować przykre zapachy pożaru, wykonywane jest przy użycia ozonatora przemysłowego. Po wykonaniu całego sprzątania, umieszczamy ozonator przemysłowy w centralnym miejscu zabudowania. Ozonator podaje kilkukrotnie ozon w odpowiedniej dawce - obliczonej na kubaturę mieszkania, domu, magazynu czy lokalu usługowego.

Zamgławianie:
Następnym etapem jest proces zamgławiania, który ma na celu wprowadzić ładny zapach przy pomocy mgły w której został rozpuszczony w odpowiednich proporcjach dedykowany środek mający za zadanie rozpuścić substancje smoliste, ukryte w trudno dostępnych miejscach. Mgła wodna pozwala na dotarcie do miejsc trudno dostępnych.

Na wyposażeniu Firmy Sprzątającej CityClean24 Warszawa posiadamy specjalistyczny sprzęt wyburzeniowy:
Fadromy
Koparko Ładowarki
Młoty wyburzeniowe
Spalinowe piły tarczowe
Samochody dostawcze
Motopompy spalinowe
I wiele innych.

Sprzątanie po spaleniu w Warszawie - tu działamy.

Działamy głównie w mieście Warszawa oraz w całym Województwie Mazowieckim. Posiadamy dużą rzeszę zadowolonych klientów, dla których sprzątaliśmy budynki i lokale po spaleniach na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Na swoim koncie posiadamy domy wielopokoleniowe - które sprzątaliśmy głównie do obrzeżach Warszawy lub w miejscowościach podwarszawskich. Firma Sprzątająca CityClean24 Warszawa sprzątała wielokrotnie lokale usługowe - restauracje w rejonie Placu Konstytucji w Warszawie gdzie zagęszczenie lokali restauracyjnych jest bardzo duże.

Kiedy wezwać Firmę Sprzątającą po spaleniu - CityClean24.

Gdy wybucha pożar nie ma czasu na sprzątanie, ratuj swoje zdrowie i życie, pozwól na walkę z ogniem wykwalifikowanym zastępom Straży Pożarnej. Gdy ogień zostanie pokonany na pole walki wchodzi Warszawska Firma Sprzątająca CityClean24 - posprzątamy po spaleniu. Sprzątanie domu, mieszkania czy lokalu usługowego po spaleniu należy rozpocząć niezwłocznie po ugaszeniu wszystkich ognisk zapalnych miejsca objętego pożarem. Bardzo ważnym jest także zabezpieczenie miejsca przed osobami postronnymi ze względu na naruszoną konstrukcję nieruchomości. Oznakowanie takiego miejsca powinno być widoczne i obejmować większy obszar (margines) miejsca objętego pożarem. Taką pracę może wykonać dla Państwa Firma CityClean24, gdy zakończy się akcja Straży Pożarnej - wejdziemy do akcji i zaczniemy działać.

Dlaczego CityClean24 to najlepszy wybór w Warszawie?

Firma Sprzątająca CityClean24 to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie w sprzątaniu miejsc po pożarach - służymy Państwu radą w każdej sytuacji. Posiadamy wykwalifikowany personel, który zdobył doświadczenie w trakcie wielu prac porządkowych po spaleniach na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i środki by doprowadzić Twój dom, mieszkanie, lokal usługowy do stanu używalności bądź przygotować go pod remont.

Dlaczego sprzątanie po spaleniu warto zlecić Firmie Sprzątającej CityClean24 z Warszawy?

W swoim zespole posiadamy bardzo doświadczonych pracowników, którzy posiadają doświadczenie we współpracy z zastępami Państwowej Straży Pożarnej lub Ochotniczej Straży Pożarnej. Niejednokrotnie pracownikami CityClean24 są Strażacy Ochotnicy, którzy poza godzinami służbowymi w naszej firmie oferują swoją pomoc poszkodowanym w pożarach na terenie całego Województwa Mazowieckiego. Bez problemu radzą sobie z błyskawiczną oceną sytuacji i możliwymi zagrożeniami jakie mogą wystąpić podczas takiego sprzątania po spaleniu. Szybka reakcja naszych pracowników pozwala jak najszybciej przygotować mieszkanie, dom lub restaurację do remontu a co za tym idzie pozwoli na szybki powrót do normalnego funkcjonowania nieruchomości.

Pożar całego dobytku to zawsze traumatyczne przeżycie, żaden człowiek nie jest na to przygotowany, Firma Sprzątająca CityClean24 służy wsparciem psychologa, który na życzenie Państwa stawi się na miejsce katastrofy i otoczy Państwa opieką. Psycholog Firmy CityClean24 posiada duże doświadczenie z poszkodowanymi w pożarach i opracowana przez niego strategia skierowana jest na przygotowanie właścicieli do wyzwania jakim jest odbudowa nieruchomości a za tym też swojego życia.

Niejednokrotnie mieszkańcami Warszawy są osoby, które za pracą lub za Partnerem życiowym przeprowadzają się tutaj bez wsparcia najbliższej rodziny i znajomych. W wyniku pożaru często zostają bez niczego nawet bez dokumentów co bardzo utrudnia funkcjonowanie. W takich przypadkach z pomocą przychodzi Firma Sprzątająca CityClean24 z Warszawy.
Otoczymy Państwa opieką, na czas sprzątania i wyrobienia nowych dokumentów umieścimy Państwa w hotelu oraz zajmiemy się wszystkimi formalnościami by pomóc Państwu powrócić do normalnego codziennego funkcjonowania. W trakcie całego pobytu w hotelu będzie do dyspozycji Państwa nasz psycholog, który otoczy Państwa opieką. Zajmiemy się także Państwa dziećmi, zorganizujemy transport z i do przedszkola lub szkoły. Na życzenie Państwa oferujemy wypożyczenie samochodu na dogodnych warunkach co umożliwi Państwu sprawne poruszanie po mieście Warszawa.

Firma Sprzątająca po pożarach CityClean24 w Warszawie - współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi, co pozwala finansowanie sprzątania nieruchomości objętem pożarem bezgotówkowo. Państwo nie muszą zajmować się żadnymi formalnościami - wszystko zostaje na naszej głowie. Na Państwa życzenie zorganizujemy inwestorskiego rzeczoznawcą, który zadba i Wasze interesy tak aby ubezpieczeniem zostało objęte wszystko co zostało strawione przez pożar.

Zabezpieczenie dobytku - to bardzo istna część usługi. Wielokrotnie podczas pożaru, który nie strawił doszczętnie obiektu, domu, mieszkania czy lokalu usługowego, znajdują się rzeczy wartościowe, które należy zabezpieczyć przed skutkami warunków atmosferycznych lub osób postronnych. Spokojnie!
Firma Sprzątająca CityClean24 wesprze Państwa także na tym etapie postępowania w sytuacji pożaru nieruchomości. Zabezpieczymy odpowiednimi materiałami konstrukcję poszycia dachu, które uległo miejscowemu spaleniu tak aby warunki atmosferyczne tj: śnieg, deszcz, grad nie uszkodziło pozostałego - ocalałego dobytku w Państwa nieruchomości.
Niestety zdarza się że dobytek pozostały po pożarze staje się punktem zainteresowania osób postronnych - na życzenie Państwa zorganizujemy ochronę stacjonarną obiektu, co zabezpieczy nieruchomość przed kradzieżami. Zorganizujemy ochronę obiektu, stworzymy szybki spis pozostałych cennych przedmiotów - ocalałych po pożarze, będziemy pozostawać z Państwem w stałym kontakcie informując na bieżąco o przebiegu zdarzeń.

Jeśli potrzebujesz posprzątać lokal po spaleniu to zapraszamy do kontaktu:
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane