Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Sprzątanie po zgonach, zmarłych na terenie Warszawy i okolic

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniuFirma sprzątająca CityClean24 wykonuje kompleksowe sprzątania po zgonach w sposób naturalny jak również po wypadkach, samobójstwach oraz zabójstwach.

Śmierć człowieka a zwłaszcza osoby bliskiej jest traumatycznym przeżyciem dla rodziny, dlatego warto zaangażować w tym celu odpowiednią firmę sprzątającą, która starannie i z szacunkiem wykona powierzone zlecenie.

CityClean24 profesjonalnie i z należytym szacunkiem zajmujemy się sprzątaniem zwłok, miejsc wypadków, po zmarłych?

Skontaktuj się z nami:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane

Jak działamy?

Bardzo ważnym elementem jest zabezpieczenie miejsca zdarzenia, ze względu na traumatyczne przeżycia jakie towarzyszą śmierci – bliscy zmarłych często pochłonięci tragedią nie zwracają uwagi na ten element. Firma CityClean24 zabezpiecza miejsce zdarzenia tak aby patogeny oraz jady trupie uwalniane we wszystkich fazach rozkładu zwłok nie oddziaływały na otoczenie.

Dezyfekcja - kolejny etap sprzątania po zwłokachZabezpieczamy miejsce zdarzenia poprzez kompletną izolację, oraz tworzymy strefę buforową, która jest cyklicznie odkażana za pomocą ozonatora i jonizatora.
Następnie usuwamy pozostałą krew, pozostałości organiczne nieboszczyka, w niektórych przypadkach nieodzownym jest zutylizowanie wyposażenia pomieszczenia, które zostało skażone patogenami jak meble tapicerowane, sprzęt agd, dywany, podłoga drewniana, tapeta którą należy zerwać i bezpiecznie zutylizować.
Sprzątanie po zwłokach wykonujemy za pomocą atestowanych środków chemicznych, lamp UV czy urządzeń parowych wzbogacanych odpowiednimi mieszankami, które dają pewność że patogeny czy zarazki zostaną skutecznie usunięte.

B. Dezynfekcja, usuwanie zapachów

Aby skutecznie usunąć zarazki, wirusy czy różnego rodzaju patogeny używamy bardzo mocnych środków zawierających mieszanki chemiczne które skutecznie neutralizują groźne patogeny. Niestety nie we wszystkie miejsca mogą dotrzeć środki chemiczne...
Następnym elementem skutecznej dezynfekcji pomieszczenia po osobie zmarłej jest zamgławianie, zamgławiacz rozpyla w postaci mgły oraz gazów związki chemiczne które skutecznie dotrą we wszystkie trudno dostępne miejsca tj. gniazda elektryczne, zawiasy drzwi, urządzenia rtv, zabudowy meblowe i wiele innych. Zamgławianie to jeszcze nie koniec, ponieważ pozostaje brzydki zapach. Skutecznie go usuwamy przy pomocy ozonatora, który wytwarza ozon - usuwa on z pomieszczeń brzydkie zapachy powstałe podczas procesu rozkładu ciała. Zapachy są wytwarzane przez – ptomainy oraz kadawerynę, putrescynę, neurynę i metyloguanidynę które należą do grupy tzw. jadów trupich, stanowią one poważne zagrożenie życia.

Co powinieneś zrobić w przypadku zauważenia zgonu?

  1. Powiadom Policję w wielu przypadkach niezbędnym jest przeprowadzenia sekcji zwłok w tym celu należy powiadomić w/w formację
  2. Gdy Policja zakończy czynności miejsca zdarzenia, starannie zabezpiecz je poprzez izolację (zamknięcie drzwi, okien, ciągów wentylacyjnych. Jeżeli możesz namocz ręczniki i podłóż je pod drzwi wejściowe do pomieszczenia tak aby skutecznie zahamować rozprzestrzenianie się wirusów.
  3. Wezwij wyspecjalizowaną firmę, która skutecznie wykona sprzątanie po zgonie.

 

Szukasz firmy wykonującej w sposób profesjonalny i z należytym szacunkiem sprzątanie zwłok?

Skontaktuj się z nami:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane