Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Sprzątanie pobudowlane i poremontowe na terenie Warszawy i okolic

Sprzątanie po remoncie Warszawa, sprzątanie po budowach

Firma sprzątająca CityClean24 świadczy usługi typu – sprzątanie po budowach, współpracujemy
z wieloma firmami deweloperskimi jak również inwestorami prywatnymi, budującymi na własny użytek. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz duże doświadczenie w tego typu usługach.

Sprzątanie pobudowlane to wyjątkowe przedsięwzięcie warto je zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej, która odpowiednio zajmie się Państwa nieruchomością.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm developerskich - budowlanych, jak i firm modernizacyjno-remontowo-budowlanych. Jako profesjonalna firma sprzątająca - znamy skuteczne metody usuwania farb, klejów i pozostałości zapraw i cementu.
Firma CityClean24 - oferuje usługi sprzątania pobudowlanego:

  • Domów;
  • Osiedli deweloperskich;
  • Mieszkań;
  • Magazynów i hal przemysłowych;
  • Budynków użyteczności publicznej i wiele innych...

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, podczas wstępnych oględzin dopasowujemy potrzebny do wykonania zlecenia sprzęt oraz określamy liczby pracowników z której należy skomponować zespół. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze budów oraz wykwalifikowany zespół pracowników, który swoją pracę wykonuje zawsze na najwyższym poziomie z najwyższym zaangażowaniem. Przy każdym zleceniu posługujemy się profesjonalnym sprzętem oraz stosujemy dedykowane środki chemiczne do wymagane do usuwania zabrudzeń z różnych substancji używanych w trakcie budowy. Firma CityClean24 działa profesjonalnie, sprawnie i skutecznie, zapewniamy sprawne oraz terminowe wykonanie usługi sprzątania pobudowlanego – zapraszamy do współpracy.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do kontaktu:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane

Sprzątanie po remontach

Firma sprzątająca CityClean24 wielokrotnie służyła pomocą w porządkowaniu nieruchomości po remontach, naszą niewątpliwą zaletą jest to iż działamy bez przerwy 24h 7 dni w tygodniu. Wielokrotnie otrzymywaliśmy zlecenie w środku nocy ponieważ zleceniodawca przeliczył się nakładem sił i środków, które powinien przeznaczyć na sprzątanie nieruchomości. Wtedy z pomocą nie jednokrotnie przychodziła Firma CityClean24.


Remonty mieszkań, domów czy innych obiektów wiążą się z czasochłonną walką z uprzątnięciem gruzu, pyłów i kurzy pobudowlanych, dla inwestorów nieposiadających odpowiedniego sprzętu oraz doświadczenia, wyzwanie, jakim jest doprowadzenie pomieszczeń do ładu może okazać się niezwykle trudne.


Każdy chciałby po remoncie cieszyć się odnowioną przestrzenią, jednak zakończony remont to dopiero połowa sukcesu, wielu inwestorów nie bierze pod uwagę iż niejednokrotnie dodatkowe nakłady należy przeznaczyć po remoncie.

W takich sytuacjach niezastąpiona jest pomoc firm zajmujących się sprzątaniem poremontowym. Remont jest intensywnym i wyczerpującym przedsięwzięciem, dlatego pomoc w sprzątaniu po jego zakończeniu może okazać się konieczna. Dzięki Firmie Sprzątającej CityClean24 oszczędzicie Państwo nie tylko czas, nerwy, ale również pieniądze.

Z uwagi na to iż posiadamy doświadczenie, odpowiedni sprzęt i środki czyszczące oraz polisę ubezpieczeniową OC – potrafimy zagwarantować usługę sprawnego i profesjonalnego sprzątania po remoncie bez zbędnych i dodatkowych nakładów finansowych.

Gdy podejmiemy się zlecenia na pewno je wykonamy – CityClean24.

Sprzątanie po remoncie na terenie Warszawy i okolic

Nasza firma sprzątająca wykonuje kompleksowe sprzątanie po remoncie w Warszawie (wszystkie dzielnice) jak i w okolicznych miejscowościach: Łomianki, Zielonka, Wołomin, Kobyłka, Otwock, Piaseczno, Konstancin, Pruszków.

Jeśli chcesz aby wnętrze po remoncie znów świeciło czystością to zapraszamy do kontaktu:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane