Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Wywóz złomu

Firma Sprzątająca CityClean24 ma przyjemność zaoferowania Państwo usługę wywóz złomu, jesteśmy w stanie odebrać od Państwa wszystko to co kryje się pod pojęciem złomu metalowego lub pozostałości po urobku metali. Powyższą usługę oferujemy na terenie Miasta Stołecznego Warszawa oraz w okolicach.
Złom w metalurgii to nazwa przedmiotów metalowych, przeznaczonych do wykorzystania w procesie recyklingu poprzez ich ponowne przetopienie (złomowanie). Do złomu możemy zaliczyć np.:

  • Wszystkie metalowe odpady produkcyjne;
  • wyroby metalowe, które nie mogą być dalej użytkowane lub ich naprawa nie jest opłacalna;
  • różne elementy konstrukcyjne, które pochodzą z demontażu;
  • metalowe odpady komunalne;
  • maszyny, których użytkowanie nie jest możliwe lub ich naprawa jest nieopłacalna;

Zamierzone złomowanie wszelkiego rodzaju metali w różnej formie to bardzo dobre posunięcie, z uwagi na to iż uwolnią się Państwo od „ciężkiego" problemu, zajmującego miejsce w domu, na działce czy w hali produkcyjnej a jednocześnie proces złomowania wpływa pozytywnie na środowisko, które nas otacza.
Proces recyklingu prawie wcale nie obciąża atmosfery naszej planety w odróżnieniu od ponownego wytapiania metali, kolejnym pozytywem jest to że złomowanie jest o wiele bardziej opłacalne biorąc pod uwagę względy ekonomiczne.

Firma Sprzątająca CityClean24 pomoże Państwu pozbyć starych, niepotrzebnych przedmiotów metalowych, których używalność już dawno się zakończyła, mamy świadomość tego że pozbycie się takich przedmiotów jak stare piece, zardzewiałe wanny, grzejniki, pompy, blachy, pręty, ogrodzenia, rury, silniki jest kłopotliwe. Firma Sprzątająca CityClean24 z przyjemnością Państwa w tym wyręczy i zabierze niepotrzebne, metalowe przedmioty.

Firma Sprzątająca CityClean24 to sprawdzona marka w szeroko rozumianej dziedzinie sprzątania, jedną z gałęzi naszej działalności to wywóz złomu, wykonujemy tę usługę profesjonalnie, posiadamy doświadczony zespół pracowników oraz dedykowany sprzęt do tego typu zadań.
Wszystkich mieszkańców Warszawy oraz jej okolic, którzy pragną pozbyć się niepotrzebnych, starych przedmiotów metalowych, zapraszamy do kontaktu z Firmą Sprzątającą CityClean24, jesteśmy dostępni dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Służymy pomocą oraz radą w pozbyciu się złomu, zapraszamy do kontaktu za pomocą adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu.

Firma CityClean24

 

Jeśli chcesz pozbyc się złomu możesz to zlecić nam, zapraszamy do kontaktu:
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane