Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Czyszczenie dywanów, wykładzin u klienta - Warszawa i okolice

Przy wykonywaniu usług prania dywanów i wykładzin stosujemy tylko profesjonalne odkurzacze piorące linii KARCHER PROFESSIONAL oraz wyłącznie oryginalne detergenty marki KARCHER, Tenzi oraz Tersus.

Szukasz profesjonalnej firmy piorącej dywany na terenie Warszawy lub okolic?
Masz pytania? Chcesz zamówić lub wycenić czyszczenie wykładziny? Skontaktuj się z nami:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane

Pranie dywanów i wykładzin wykonujemy metodą ekstrakcyjną, polega ona na jednoczesnym spryskiwaniu i zasysaniu, środek piorący zostaje wprowadzony głęboko w czyszczoną powierzchnię i jednocześnie zassany wraz z zabrudzeniami.

Skuteczne pranie dywanów i usuwane plam metodą ekstrakcyjną

Dywan po naszym praniu jest nie tylko czysty i odświeżony powierzchownie, lecz także w całej swojej strukturze, stanowi na dłuższy czas bezpieczne miejsce do zabaw najmłodszych domowników. Po zakończonym praniu dywany są jedynie lekko wilgotne, zaś po kilku godzinach już całkowicie suche i gotowe do użytkowania. Warto dodać że w porównaniu do innych metod, pranie wykładzin metodą ekstrakcyjną nie pozostawia na czyszczonej powierzchni żadnych osadów i smug. Wynika to ze stosowania mało pieniących się detergentów, w wyniku przeprowadzonego prania dywanu usuwane są roztocza oraz wszelkie zabrudzenia organiczne i nieorganiczne.

Pranie tapicerki samochodowej u klienta - Warszawa i okolice

Jak wiadomo, tapicerka samochodowa to jeden z najmocniej eksploatowanych wewnętrznych elementów każdego samochodu. Doświadczają tego zwłaszcza osoby użytkujące swoje auta regularnie, przez znaczną cześć dnia. Tapicerka samochodowa stosunkowo szybko potrafi ulec zabrudzeniu oraz przesiąknąć nieprzyjemnymi zapachami. Aby przywracać jej czystość oraz świeżość warto korzystać regularnie z usług profesjonalnego prania ekstrakcyjnego. Jest to metoda pozwalająca na pranie tapicerki samochodowej nie tylko powierzchownie, ale również sięgając mocniej wgłąb. W efekcie fotele samochodowe odzyskują poziom czystości zbliżony do nowych, zaś wnętrze auta pozostaje na długi czas świeże i pachnące.

Pranie tapicerki samochodowej, lub czyszczenie sof, kanap, tapicerki w meblach wykonujemy u klienta. Działamy na terenie całej Warszawy. Obsługujemy zarówno dzielnicy prawobrzeżne - Białołęka, Praga Północ, Targówek, Praga Południe, Wawer oraz lewobrzeżne - Bielany, Bemowo, Włochy, Ursus, Wola, Ochota, Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Wilanów. Pranie tapicerki wykonujemy również u klientów znajdujących się w miejscowościach w okolicach Warszawy a więc w Łomiankach, Legionowie, Wołominie, Ząbkach, Markach oraz w Konstancinie, Piasecznie, Pruszkowie.

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej pranie tapicerki samochodowej?
Zamów ekspresową usługę już teraz? Skontaktuj się z nami:
tel: 669 716 237

e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane

Jeśli poszukujesz Firmy, która zadba o Twoją podłogę, na której znajduje się dywan, wykładzina dywanowa lub nie możesz patrzeć na swoją zaplamioną tapicerkę samochodową w swoim ulubionym aucie – dobrze trafiłeś!

Firma CityClean24 skutecznie zajmie się Twoim problemem.

Świadczymy usługi czyszczenia dywanów i prania tapicerki samochodowej na terenie Warszawy i w okolicach. Zapraszamy do współpracy.