Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Opróżnianie mieszkań, strychów, piwnic wywóz gabarytów Warszawa i okolice CityClean24 tel: 669-716-237

Firma Sprzątająca CityClean24 oferuje Państwu usługę opróżniania mieszkań, piwnic, garaży, wywozu gabarytów w Warszawie i okolicach. Podejmujemy się najcięższych zadań - do każdego podchodzimy indywidualnie i z największym szacunkiem.

Opróżniamy pomieszczenia wszelkiego rodzaju: piwnice, garaże, strychy, mieszkania, domy

Wywozimy całe niepotrzebne wyposażenie pomieszczeń, sprzęt rtv i agd, opróżniamy mieszkania po zmarłych, zbieractwie itp.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i tradycją, posiadamy duże grono zadowolonych klientów, jeżeli posiadasz zbędne wyposażenie, które tylko Ci przeszkadza i nie wiesz co zrobić zadzwoń do nas.

Firma Sprzątająca CityClean24 posiada flotę samochodów, przystosowanych do przewozu gabarytów, nasz personel sprawnie, terminowo i bez problemów zabierze od Państwa całe wyposażenie, stare meble, jeżeli jest potrzeba przeprowadzimy wyburzenia ścian.

Opróżnianie mieszkań, wywóz gabarytów w Warszawie tylko z CityClean24 - zadzwoń pod nr tel: 669-716-237

Jeżeli zachodzi potrzeba przeprowadzenia dezynfekcji opróżnianego lokalu, przeprowadzimy ją sprawnie  i bez utrudnień dla pozostałych mieszkańców bloku, domu czy posesji.

Działamy w Warszawie i okolicach, nasze realizacje miały miejsce w takich miastach jak: Warszawa - dzielnice: Bemowo‎, Białołęka‎, Bielany, Mokotów‎, Ochota‎, Praga-Południe‎, Praga-Północ, Rembertów‎, Śródmieście‎, Targówek‎, Ursus, Ursynów‎, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz‎ oraz Sulejówek, Piaseczno, Sochaczew, Pruszków, Legionowo, Siedlce, Łowicz, Łódź, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Zegrze, Ząbki, Marki, Łochów, Węgrów, Garwolin, Pilawa, Otwock, Grójec, Pułtusk, Serock, Wyszków...

 

 

Opróżnianie strychów Warszawa

Zakończyłeś remont domu i potrzebujesz firmy, która zajmie się wywozem gruzu, niepotrzebnych mebli i odpadów budowlanych, które zalegają ci na strychu? Skorzystaj z oferty naszej firmy CityClean24, która przyjedzie, posprząta na strychu, a następnie załaduje i wywiezie wszystkie pozostałości po remoncie czy przeprowadzce. Nasza oferta skierowana jest dla firm developerskich, budowlanych, ale także dla osób indywidualnych.

Podczas sprzątania strychu posegregujemy i spakujemy w odpowiednie worki/pojemniki przedmioty tak aby ułatwić nam dalszą pracę przy wywozie i nie tworząc tym samym dużego zamieszania. Nasza firma oferuje profesjonalne opróżnianie strychów Warszawa i okolice w promieniu 30 kilometrów (Piaseczno, Legionowo, Łomianki, Milanówek, Sulejówek, Kobyłka). Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w sprzątaniu mieszkań, biurowców czy domów. Dzięki doświadczeniu możemy zaoferować usługę sprzątania strychu, która zostanie wykonana rzeczowo oraz przede wszystkim terminowo. Sprzątamy po sobie - zabieramy wszystko co niepotrzebne oraz zabieramy wszystkie swoje narzędzia potrzebne przy sprzątaniu.

Zabieramy wszystko co znajdziemy na strychu, a tobie nie jest już potrzebne. Wywieziemy stare meble, odpady remontowe, stare narzędzia, dywany czy materace. Posiadamy odpowiednią flotę samochodów, która pomieści przedmioty o dużych wymiarach oraz jest dostosowana do wywozu ciężkich rzeczy.

Do zleconego nam zamówienia sprzątania pomieszczeń oraz wywozu przedmiotów o średnich i dużych gara barytach podchodzimy indywidualnie i dokładnie sprawdzamy, jaka ilość pracowników będzie potrzebna do zajęcia się zleceniem oraz ilość samochodów niezbędna do wywozu przedmiotów znalezionych na strychu. Jeżeli masz pytania, chcesz umówić termin sprzątania strychu i wywozu śmieci, starych mebli z niego - skontaktuj się z naszą firmą, nasz pracownik przyjedzie i ustali indywidualnie szczegóły (termin, koszt) zlecenia.

Wywóz gabarytów Warszawa

Choć niemal każdy zna pojęcie wywozu odpadów wielkogabarytowych, to niestety nie każdy do końca zdaje sobie sprawę z tego czym one właściwie są. Ogólnie przyjmuje się, iż tego typu odpady, to odpady większe niż standardowe odpady komunalne. Aby jednak odpady gabarytowe nie były mylone z tymi komunalnymi, warto jest wiedzieć co się do nich konkretnie zalicza. Typowe odpady wielkogabarytowe Najczęściej do odpadów wielkogabarytowych można zaliczyć np. stare, duże meble. Są to różnego rodzaju szafy, krzesła czy stoły. Najczęściej kiedy wymienia się meble w mieszkaniu na nowe, wówczas powstaje potrzeba pozbycia się tych starych. Trzeba wiedzieć, że takich mebli nie można po prostu wyrzucić na śmieci. W takim przypadku skorzystać należy z usług specjalistycznej firmy, która zajmuje się wywozem odpadów wielkogabarytowych. Taką firmę bez problemu można znaleźć w sieci, wpisując w wyszukiwarce choćby "wywóz gabarytów Warszawa". Skorzystanie z usług takiej firmy to duża wygoda. Jej pracownicy przyjadą pod wskazany adres, wyniosą stare meble i je wywiozą. Problem będzie z głowy. Pozostałe odpady wielkogabarytowe Stare meble czy inne wyposażenie mieszkanie to nie jedyne meble gabarytowe. Zaliczyć można to nich takie przedmioty jak wózek dziecięcy, deska do prasowania czy drzwi. Innymi słowy, są to wszystkie te rzeczy, które ze względu na swoje rozmiary nie mieszczą się do typowych pojemników na śmieci. Ważne jest jednak, aby wiedzieć, iż do odpadów gabarytowych nie zalicza się dużego sprzętu elektronicznego. Mowa tu m.in. o telewizorze, kuchence czy pralce. Tego typu odpady muszą zostać oddane to specjalnego skupu sprzętu elektronicznego.