Zadzwoń
669 716 237
Jesteśmy na
FACEBOOKU

Sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa

 

Sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa 


Firma Sprzątająca Warszawa CityClean24 oferuje Państwu usługę sprzątanie sklepów po remoncie Warszawa. CityClean24 to firma sprzątająca oferująca swoje usługi od lat w mieście stołecznym Warszawa oraz w miejscowościach podwarszawskich oraz w całym Województwie Mazowieckim. CityClean24 to firma sprzątająca z tradycjami, w takcie swojej współpracy na przestrzeni lat współpracowaliśmy z wieloma kontrahentami, którym zrealizowaliśmy z sukcesem usługę - sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa.
Naszymi Klientami, którzy skorzystali z usługi sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa byli:
MediaMarkt
MediaExpert
Xiaomi
Delikatesy Centrum
Sieć Sklepów Żabka
Cukiernie Lukullus
Le Parie
I wiele innych

Sprzątanie Sklepu po remoncie Warszawa z CityClean24

Sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa to usługa skierowana dla obiektów, w których przeprowadzony był remont (odnowienie lokalu) lub lokal - sklep został nowo otworzony i prace wykończeniowe w nim zostały zakończone - w takich sytuacjach warto skorzystać z usług CityClean24 - Firmy Sprzątającej z Warszawy.

Sprzątanie sklepu po malowaniu Warszawa - to usługa skierowana głównie do właścicieli obiektów w których zostało przeprowadzone odświeżenie lokalu. Zazwyczaj przy takim sprzątaniu najbardziej uporczywym zagadnieniem są zachlapania po farbie oraz masach zaprawowych, które zostały użyte do usunięcia ubytków przy malowaniu. CityClean24 Firma Sprzątająca Warszawa radzi sobie bardzo dobrze z takimi zadaniami, posiadamy na wyposażeniu specjalistyczny sprzęt dedykowany do usuwania zabrudzeń po remontach - zachlapaniach. Do usuwania zachlapań najlepiej sprawdzają się parownice, skrobaki oraz środki dedykowane do usuwania zachlapań po farbach oraz ogólne środki do sprzątania po remoncie. Parownice charakteryzują się tym że operują parą wodną o bardzo wysokiej temperaturze co powoduje rozpuszczanie zachlapań po farbach oraz innych substancjach używanych zazwyczaj w trakcie remontu. Profesjonalne skrobaki także znajdują swoje zastosowanie z powodzeniem w trakcie prac porządkowych sklepów po remoncie Warszawa. Skrobaki posiadają zazwyczaj wymienne ostrze stalowe ostre jak żyletka, trzeba bardzo uważać w trakcie użytkowania tych narzędzi aby nie ulec skaleczeniu czy przecięciu naskórka. CityClean24 Firma Sprzątająca Warszawa w trakcie oferowania usług sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa używa tylko i wyłącznie markowych dedykowanych narzędzi co sprawia że nasza praca jest efektywna i efektowna, co skrócą znacznie sprzątanie a co z koleji pozwala szybciej otworzyć sklep.

Sprzątanie sklepu po przemeblowaniu Warszawa - to usługa, która wpisuje się ofertę - sprzątanie skupu po remoncie Warszawa. Zmiana umeblowania sklepu zawsze wiąże się z usunięciem opakowań, w których były przywiezione meble, lodówki, lady sklepowe, przeszklenia przemysłowe. CityClean24 Firma Sprzątająca z Warszawy zawsze oferuje swoim klientom możliwość odbioru odpadów opakowaniowych, podstawiamy pojemniki o różnych wielkościach oraz kontenery. Następnym zagadnieniem z jakim firma sprzątająca CityClean24 Warszawa radzi sobie znakomicie to pozbycie odpadów powstałych podczas skręcania i sklejania mebli sklepowych. W dzisiejszych czasach meble skręca się wkrętarkami akumulatorowymi, jest to bardzo i wygodne i szybkie rozwiązanie. Niestety w trakcie skręcania mebli powstają spore ilości wiórów oraz pyłu, który osiada dosłownie wszędzie, CityClean24 radzi sobie z tym problemem bardzo dobrze, posiadamy odpylarki przemysłowe, odkurzacze przemysłowe oraz szorowarki. Wszystkie powyższe narzędzia pozwalają nam skutecznie wykonywać sprzątanie sklepów po remoncie Warszawa.

Sprzątanie sklepu nowo otwartego Warszawa - miasto stołeczne to olbrzymi rynek sprzedażowy, dlatego też ciągle powstają nowe sklepy, w których zawsze muszą być przeprowadzone prace wykończeniowe. W sklepach nowo powstałych jest szereg zagadnień z którymi firma sprzątająca musi sobie poradzić. Zawsze w takich sytuacjach, są zachlapane farbą elementy wyposażenia, są pozostałości pyłu poremontowego po gładziach szpachlowych użytych przed malowaniem oraz występuje pył po skręcaniu mebli. W takich sytuacjach praca firmy sprzątającej musi być szczegółowo rozplanowana tak aby efekty poszczególnych etapów usługi sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa nie były marnotrawione sprzątaniem kolejnych etapów. Reguła jest jedna sprzątamy zawsze od góry, zabrudzenia spadają zawsze w dół więc skupiamy się zawsze na suficie sprzątanie tego elementu skupia się zazwyczaj na efektywnym jego odpyleniu oraz usunięciu zachlapań po farbach, następnym elementem są ściany oraz meble, tutaj trzeba skupić się na wyczyszczeniu ścian po zabrudzeniach poremontowych oraz wyczyszczeniu dokładnym mebli oraz wyposażenia sklepu. Ostatnim elementem jaki trzeba doczyścić jest podłoga na której zabrudzeń jest najwięcej. CityClean24 Firma Sprzątająca Warszawa radzi sobie ze wszystkim wzorowo.

Sprzątanie sklepu w galerii handlowej Warszawa - to zadanie także śmiało możesz zlecić CityClean24 Firma Sprzątająca Warszawa. Sklepy w Galeriach Handlowych są poddane pewnym obostrzeniom czasowym oraz zasadom BHP. Firma sprzątająca zawsze musi sprawdzić czy system zraszaczy przeciwpożarowy umożliwia bądź nie użycie parownic, których użycie może uruchomić taki system co w efekcie prowadzi do zalania galerii handlowej hektolitrami wody. Lokal sprzątany musi być bardzo dobrze zabezpieczony aby sprzątanie nie promieniowało i nie sprawiało niedogodnień dla lokali sąsiednich. Ekipa sprzątająca musi być także awizowana co znaczy że obsada etatowa jak również pojazdy muszą być przekazane przez zlecającego usługę administracji galerii handlowej - awizowanie umożliwi przebywanie w lokalu po godzinach otwarcia galerii handlowej. Po dopełnieniu wszystkich powyższych czynności firma sprzątająca Warszawa CityClean24 może przystąpić do pracy - sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa.

Sprzątanie sklepu spożywczego po remoncie Warszawa - to usługa wykonywana przez CityClean24 Firma Sprzątająca Warszawa bardzo często. Sprzątanie musi być wykonywane bardzo dokładnie z uwzględnienim wizytacji SANEPID-u na koniec sprzątania a przed uruchomieniem danego obiektu. Detergenty oraz środki użyte do usługi sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa są zawsze bio, z uwagi na to że na czyszczonych przez nas meblach czy wyposażeniu znajdować się będą artykuły spożywcze.

 

Mycie okien po remoncie Warszawa - to usługa, która znakomicie wpisuje się w ofertę - sprzątnie sklepu po remoncie Warszawa. Przy wykonywaniu remontu zawsze zabrudzeni ulegają okna bądź witryny sklepowe. Z tym zagadnieniem znakomicie radzi sobie Firma Sprzątająca Warszawa CityClean24 - używamy tylko markowych narzędzi. Aby szybko i sprawnie umyć okna i witryny sklepowe po remoncie CityClean24 używa skrobaków - do usuwania zachlapań oraz profesjonalnych ściągaczek oraz myjek do mycia okien. Ściągaczki do okien, których używamy mają nawet 150 cm rozpiętości co pozwala nam umyć okna o znacznej powierzchni w mgnieniu oka.

Zabezpieczenie lokalu przed zabrudzeniami remontowymi - to jest czynność, która powinna być starannie wykonana przez każdego inwestora przed wykonaniem poszczególnych etapów remontu a co w efekcie usprawni proces całego sprzątania po remoncie sklepu w Warszawie. Najważniejszymi elementami są zabezpieczenia sklepu przed zabrudzeniami poremontowymi są:
rozłożenie papieru falistego na położone podłogi
zaimpregnowanie podłogi oraz fug dedykowanymi preparatami
zabezpieczenie okien foliami przed wykonywaniem palących prac
Powyższe czynności pozwolą Państwu znacznie przyspieszyć prace porządkowe po remoncie a co przekłada się na szybsze otwarcie sklepu.

Warszawa tu sprzątamy sklepy po remoncie.


Warszawa to aglomeracja, w której znajduje się olbrzymi rynek sprzedażowy, co za tym idzie działa tu wiele sklepów, które potrzebują sprzątania po remoncie. Sklepy zamykają się i otwierają co sprawia że popyt na profesjonalnie wykonane sprzątanie sklepu po remoncie jest olbrzymi. W trakcie wielu lat naszej działalności wykonaliśmy tysiące usług typu - sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa. Nasi Klienci to także duże sieci sklepów, których obiekty są rozsiane po całym Województwie Mazowieckim, odpowiadając na zapotrzebowanie naszych Klientów, rozszerzyliśmy obszar naszego działania na całe Województwo Mazowieckie

Kiedy zlecić sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa - Firmie Sprzątającej Warszawa CityClean24?

Polecamy kontaktować się z nami jeszcze przed rozpoczęciem planowanego remontu, pomożemy zorganizować pracę i podpowiedzieć jak najlepiej zabezpieczyć lokal tak aby sprzątanie przebiegło na koniec remontu sprawnie i profesjonalnie. Jeżeli remont już trwa to też nie problem, przyjedziemy na teren obiektu, w którym odbywa się remont i zaplanujemy szczegółowo razem z Państwem każdy etap tak aby sprzątanie było wykonane bez zbędnych opóźnień. Bardzo często jest też tak że inwestor nie planuje skorzystania z usług firmy sprzątającej na koniec remontu ponieważ uważa że poradzi sobie z zabrudzeniami przy użyciu własnych środków i zasobów ludzkich. Niestety bardzo często zdarza się że klienci dzwonią do nas w ostatnich chwili - to nie problem, nie przejmuj się.
Firma Sprzątająca Warszawa CityClean24 - działa 24 h 7 dni w tygodniu. Posiadamy pogotowie sprzątające, które w każdej chwili jest gotowe realizować usługi typu sprzątanie sklepów po remoncie Warszawa. Nasz zespół interwencyjny rozpocznie sprzątanie po remoncie Waszego sklepu a godzinach porannych dojedzie etatowa załoga, która wesprze już znajdujące się terenie sklepu zespół sprzątający.

Dlaczego warto zlecić sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa CityClean24?

Firma Sprzątająca Warszawa CityClean24 to zespół profesjonalistów znających się na tematyce sprzątanie sklepu po remoncie Warszawa, nasi pracownicy posiadają doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz predyspozycje pozwalające pracować pod dużą presją czasu. Posiadamy dużą rzeszę zadowolonych Klientów, z którymi współpracujemy przez cały czas. Sprzątamy na terenie Warszawy jak również na terenie całego Województwa Mazowieckiego. CityClean24 to firma sprzątająca z Warszawy o ugruntowanej pozycji, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej co sprawia że możesz być spokojny o efekty naszej pracy. CityClean24 to firma sprzątająca nr 1 w Warszawie, posiadamy zgrany zespół ludzi oraz markowy sprzęt, który pozwala nam z łatwością radzić sobie z problemami sprzątania po remoncie sklepów oraz innych obiektów handlowych.
Na Państwa życzenie możemy sprzątać remonty zaplanowane jak również wspomóc Państwa naszymi usługami z dnia na dzień, posiadamy doświadczenie w takich sytuacjach.
Firma Sprzątająca Warszawa CityClean24 posiada w swojej ofercie wiele usług, które mogą być wykonań przy okazji sprzątania sklepu po remoncie Warszawa.
Nawiązujemy bardzo często stałą współpracę z naszymi klientami, na zasadzie sprzątania codziennego sklepu, w naszej ofercie jest także okresowe mycie witryn sklepowych.
W okresie pandemii bardzo ważnym jest dezynfekowanie obiektu - sklepu tak aby wirusy i zarazki nie powodowały niebezpieczeństwa dla kupujących oraz obsad etatowych sklepów. CityClean24 w ofercie ma także dezynfekcję obiektów handlowych poprzez dezynfekcję codzienną powierzchni sprzedażowych jak również dezynfekcję okresową poprzez wykonywanie ozonowania - jest to usługa która w 99% usuwa wszystkie zarazki i wirusy niebezpieczne dla ludzi.
CityClean24 to firma sprzątająca, której możesz powierzyć sprzątanie Twojego obiektu bez obaw, wyczyścimy sklep po remoncie o każdej powierzchni.

Sprzątanie po remoncie sklepu Warszawa - tylko z CityClean24.

Jeśli chcesz aby twój sklep po remoncie odzyskał blask zapraszamy do kontaktu:
tel: 669 716 237
e-mail: biuro@cityclean24.pl

Formularz kontaktowy
Pola wymagane